Eda Demirci, İsmail Küçükkaya'dan Uğradığı Şiddeti Anlattı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   astrogurl
   Her gün ama her güüüün kadın hakları diye sosyal medyada duyar kasan, yalandan kadınları savunan tiplerin böyle şeyler yapması hiç şaşırtmıyor nedense... Video şu bu arada:
   https://twitter.com/KadinCinayeti/status/1272206243806023692
   https://twitter.com/KadinCinayeti/status/1272206243806023692
   Şiddete uğrayan hiçbir kadın asla yalnız değildir!!
    excelans01
    Eşi Eda Demirci’yi döven ölümle tehdit eden İsmail Küçükkaya tepkileri azaltmak için Atatürk’ün giydiği kazakla canlı yayına çıkmış Ülkeyi soyarlar Atatürk maskesi takarlar Kadın döverler Atatürk kazağı giyerler Atatürk bunlar için sadece kullanışlı bir aparat
     cekirdeksizkarpuz
     Olayın detaylarını bilmiyorum ama işin iç yüzünü bilmeden yorum yapmak yanlış. Oncelikle eğer ki adam bu denilenleri yapmışsa Allah belasını, yargı cezasını versin. Ama günümüzde kadına karşı pozitif ayrımcılığı kötüye kullanan, iftira atan, yalan söyleyen kadın sayısı da az değil. Öncelikle kadın şikayetçi olmuş mu? Elindeki izin uzun süre geçmediğini, suratına yumruk yediğini söylüyor. Darp raporunu kolayca alabilir ve şikayetçi olabilirdi. Eğer şikayetçi olmuşsa yargı cezasını verecektir şahsın, daha büyük cezayı ise o çok değerli konumunu yıkarak toplum o kişiye karşı verecektir. Ama şikayetçi olmamışsa ben kadının samimiyetinden şüphe duyarım. Madem şikayetçi olmadın şimdi neyi anlatıyorsun. Yok eski kocam sonuçta kıyamadım ya da korktum vs diyorsa şimdi ne değişti? Onca yılın sonunda herkesin her dediğine inanmamayı öğrendim. Siyasetcisinden vatandaşına bu millet işine gelince mağduru oynamayı çok iyi biliyor. Kadının her dediği doğrudur mantığının ne kadar çok insana zarar verdiğini defaatle gördüm. O yüzden delile bakarım ben. Adamın bunu yaptığı ispatlı ise zaten yakında sosyal medyaya düşer. Yoksa da çamur at izi kalsın anasını satayım, itibar suikasti kadar kolay bi şey yok. Bu arada Ismail Kucukkaya'yi zerre kadar sevmem. Ama sırf eski karısı öyle diyor diye de ada mi suçlayacak kadar cahil ya da hayat tecrübesinden yoksun değilim.
      transylvania
      eski eşini kalk tv programlarında sabah şekerlemesi niyetine anlat .. Ve neden ? Sözde ismailin gerçek yüzünü göstermek için. Hadisenize ya ! Evinizde annenin babanız hep birbirlerine öpücükler buseler mi attı ?? Evinizde hiç tartışma olmadı mı arkadaş ? Evinde annesi babası tartışan bir ben miyim yada benim çevremdekiler mi? Ayrıca yeni evlilier bu tarz sorun hep yaşanıyor , aynı eve girene kadar sorun yok aynı eve girince problemler su üstüne çıkıyor , Anlaşamayacağınız belli oluyor . Şimdi ne yapsın ismailde çıksın eski eşini mi eleştirsin ?? Ayrıca fiziksel şiddet olarak adam kadını sadece sarsmış, Evet yanlış yaptığı , ama belki kadın zıvanadan çıkardı ? Yok mu yani bu durumlarda hep mi erkek suçlu . Adam dövmemiş sövmüş , kolunda tırnak izleri varmış . Kolundan tutmuştur sert bir şekilde , erkek gücü ister istemez kadının kolunda iz kalmıştır. Ne bekliyoruz , devamlı böyle çiçekler böceklerle geçmiyor Evlilikler . Ayrıca boşandığı eşi , iltifatlar düzmesini mi bekliyoruz ?? ADAMI TAMAMEN LİNÇ ETTİRMEYE ÇALIŞIYORLAR .
       benita
       Şiddete sonuna kadar karşıyım ve hiçbir haklı sebebi olmamalı. Ama özellikle bu şekilde aksettirilen olayları nedense sorgulayasım geliyor. Konuyu yargıya taşırsın sonuca ulaşmaz sesini bu şekilde duyurursun anlarım, ama boşanmışsın ve bitmiş. Bazı insanların olayın hassasiyetinden yararlandığını düşünüyorum.
        eski_bi_tanidik
        Ohaaa ismail küçükkaya mı?? Haberi okuyunca sonradan jeton düştü 😂 gerçekten ismail küçükkaya şiddet mi şey yapmış 😱 lan bu pezo sabah akşam haberde böyle şeylere duyar kasan değil miydi¿ ne ikiyüzlü insanlar var yaaa Ama ben bu adamı zaten hiç sevmiyodum
         fuind
         Yakın geçmişte Amber Heard - Johnny Depp örneği varken özellikle ünlü olduğunu addeden bu tip insanların açıklamalarına tam anlamıyla ikna olup linç etmemek gerektiğini düşünüyorum. Zaman her şeyi gösterecektir, ihtiyatlı yaklaşın.
          zimbo
          Ismail Küçükkaya'nin bu olayı Ahmet Kural ve Sıla arasinda olan olay gibi birşey çıkmasın sonra da ettiğimiz sözleri yemeyelim sonra. O yüzden biraz beklemekte fayda var ve evet eğer böyle bir şey varsa kadına şiddet uygulayan erkek acizdir adalete hesap vermelidir..
           velevkiozge
           Neden şaşırtmadı acaba. Ekonomik şiddet, psikolojik şiddet, sözlü şiddet, fiziksel şiddet, sembolik şiddet. Her türlüsü mevcutmuş İsmail Küçükkaya'da. E verilen örneklere bakarsak psikolojik rahatsızlık da mevcut. Asıl merak ettiğim şu. Bu adam bu kadar iddiadan sonra ne ifade verdi? Sonuç ne oldu? Eminim yakında Eda Hanım'a bir karalama kampanyası başlar. Ünlüymüş ya beyimiz, üzerimden pirim yapmaya çalışan basit bir öğretmen parçası falan der. Yansıt bakalım haritayı, şiddet sayıları ne alemdeymiş !
            roxannee-
            Ne yazık ki şiddet eğilimli insanlar kendilerini çok güzel saklıyorlar. Dışarıdan bakıldığında ne kadar beyefendi dersiniz ama gerçekler her zaman şaşırtıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.