1.2b
16.11.2020
Eczacının Birkaç Gün Önce Aldığım Gebelik Testini Annemin Yanında Özellikle Sorması Rezaleti
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   damladamlo
   Bu ülkede yaşanan ya da yaşanacak hiçbir şeye şaşırmıyorum ben artık. O kadar öfkeliyim ki bunu izah edemem size. Bu ülkede baş neyse kıç da o. İnsanların kürtajına, hamileliğine, yattığına kalktığına her bokuna karışabileceklerini zanneden insanların ülkesi burası. Olay birkaç gün önce yaşandı. Regl tarihim birkaç gün gecikince evin yakınlarındaki bir eczaneden gidip hamilelik testi aldım. (Daha önce hiç gitmediğim bir eczaneyi tercih ettim özellikle, hep gittiğimiz eczaneye gitmek istemedim) Neyse sonuç negatif çıktı. Ardından birkaç gün sonra anneme ilaç almak için hep gittiğimiz eczaneye gittik ama ilacın ellerinde olmadığını söylediler. Biz de benim gebelik testini aldığım eczaneye gittik. Orta yaşlardaki eczacı adam sanki beni kırk yıldır tanıyormuş gibi karşıladı bizi. Reçetimizi verdik ilacımızı beklerken, "Sizin geçen şey almıştınız, ne oldu onun sonucu?" diyiverdi bana. O an yaşadığım o travmayı tarif edemem size. Karıştırdınız herhalde deyip geçiştirmeme rağmen üsteledi, neyse ki annem biraz ötede duruyordu da tam olarak ne olduğunu anlayamadı. Çıktık oradan annemle. Ertesi gün gidip adama bu yaptığının etik olmadığını ve kendisini dava edeceğimi söyledim. Sen kim oluyorsun da hangi hakla benim sonucumu merak ediyorsun bir de özellikle yapar gibi annemin yanında soruyorsun? diye ortalığı birbirine kattım. Zaten testi alırken de özellikle yüzük parmağıma gözünü dikip bakmıştı. Sanki ayıplar gözlerle bakmıştı bana. Demem o ki bu ülkede sizi hiç tanımadan çok afedersiniz bir tarafınızın bekçiliğini yapan ahlaksızlar var!
    irmak676
    Ya off işte böyle herşeye burnunu sokan insanlardan nefret ediyorum
     mehmet_08
     gerçekten iğrenç bir durum. yazık böyle insanlarla karşılaşmamak için bence bunları internetten al .
      asit
      dışarda ve çevresindekilere ahlaktan bahsedip namus bekçiliği yaptığına yemin edebilirim o eczacının
       issizmadaaam
       Sizin meslek anlayışınıza, etik anlayışınıza sıçıyım. Bıkmadınız kadınların bedenleri üzerinden ahlakçılık oyunu oynamaktan.
        gizemino
        Şu ülkeye “herkesin hayatına kimse karışamaz” bunu öğretemedik bir türlü
         mervenizz_
         Yaşadığımı hayal ettim ve çok kötü bir durum Türkiye'de gizlilik diye bir şey yok gerçekten de birde abinin yanında sorduğunu düşün bin kat daha feci sana tavsiyem dava ile uğraşma çünkü bir sonuca varacağını sanmıyorum (TÜRKİYEDE)
          utumasasiilekayanadam
          Okumadım, kesin yaşanmamıştır
           domatescokpahali
           işte bu kadar boktan bir toplumuz
            lellu
            Niçin kimse, bana ne demiyor
             redblack
             Hasta mahremiyeti diye bir sey var ki bunu cok kati uygulariz. Aile icindeki bir bireyin hastaligini diger aile bireyleri yaninda konusmayiz. Diger aile bireyleri unutulan veya siparis verilen bir ilaci kendileri istemedigi surece ilaci o kisiye teslim etmeyiz. Etik olmak zor degil.
              altibezli
              Gerizekalı aptal yaratık
               visnelikapkek
               Ülkede herkesin ek bi işi var; ahlak bekçiliği
                terry
                dava etsen ne olacak hayır davayı ne diyip açacaksın asfdgfhgfhjkj bu ülke böyle ha sanmaki almanya farklı orada da davar çok 2 yıl letonya da yaşadım orası da aynı. türkiye ile alakalı bir durum değil.
                 djsinemovic
                 Hadsiz köpek. Sen kim oluyorsun ya? Böyle bir şey sorma hakkını sana ne veriyor. Senin yerinde olsam eczanenin adını yayar, kadın dayanışma gruplarına falan adını verir bu terbiyesizliğinin bedelini ödetirim
                  z_uzumm
                  Şimdi dava açsan bile duymasını istemediğin annenin ailenin bundan haberi olacağı gerçeğini de,unutma bence gerizekalı çok var böyle malesef
                   sairsel
                   yavşAK müptezelin tekidir kesin 😉
                    samyeli90
                    Bu konuda allahtan içim rahat annem herşeyimi bilir midemi üşüttüğüm için midem bulanıyordu hiç bir ley yiyip içemiyorum su içsem çıkıyor yani acile gitmiştim geçen sene ağrıdan ayakta duramıyorum doktor erkek evli misin dedi hayır dedim hamile olma ihtimalin var mı hayır dedim sonra ki yanıma gelip giden 3 4 hemşire aynı soruyu sordu hiç bir tutulan raporu okumuyorsunuz sinir ettiler beni iğnemi oldum sonun da şükür
                     belizzimaaa
                     böyle bir şey nasıl olabilir ya aklım almıyor? Nasıl bir erkek, bir kadının özel hayatı ile ilgili bunu başka insanların yanında apaçık sorma hakkını kendinde buluyor? Bu insanlar kimden güç alıyor?
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.