Eczacının Birkaç Gün Önce Aldığım Gebelik Testini Annemin Yanında Özellikle Sorması Rezaleti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   damladamlo
   Bu ülkede yaşanan ya da yaşanacak hiçbir şeye şaşırmıyorum ben artık. O kadar öfkeliyim ki bunu izah edemem size. Bu ülkede baş neyse kıç da o. İnsanların kürtajına, hamileliğine, yattığına kalktığına her bokuna karışabileceklerini zanneden insanların ülkesi burası. Olay birkaç gün önce yaşandı. Regl tarihim birkaç gün gecikince evin yakınlarındaki bir eczaneden gidip hamilelik testi aldım. (Daha önce hiç gitmediğim bir eczaneyi tercih ettim özellikle, hep gittiğimiz eczaneye gitmek istemedim) Neyse sonuç negatif çıktı. Ardından birkaç gün sonra anneme ilaç almak için hep gittiğimiz eczaneye gittik ama ilacın ellerinde olmadığını söylediler. Biz de benim gebelik testini aldığım eczaneye gittik. Orta yaşlardaki eczacı adam sanki beni kırk yıldır tanıyormuş gibi karşıladı bizi. Reçetimizi verdik ilacımızı beklerken, "Sizin geçen şey almıştınız, ne oldu onun sonucu?" diyiverdi bana. O an yaşadığım o travmayı tarif edemem size. Karıştırdınız herhalde deyip geçiştirmeme rağmen üsteledi, neyse ki annem biraz ötede duruyordu da tam olarak ne olduğunu anlayamadı. Çıktık oradan annemle. Ertesi gün gidip adama bu yaptığının etik olmadığını ve kendisini dava edeceğimi söyledim. Sen kim oluyorsun da hangi hakla benim sonucumu merak ediyorsun bir de özellikle yapar gibi annemin yanında soruyorsun? diye ortalığı birbirine kattım. Zaten testi alırken de özellikle yüzük parmağıma gözünü dikip bakmıştı. Sanki ayıplar gözlerle bakmıştı bana. Demem o ki bu ülkede sizi hiç tanımadan çok afedersiniz bir tarafınızın bekçiliğini yapan ahlaksızlar var!
    irmak676
    Ya off işte böyle herşeye burnunu sokan insanlardan nefret ediyorum
     mehmet_08
     gerçekten iğrenç bir durum. yazık böyle insanlarla karşılaşmamak için bence bunları internetten al .
      asit
      dışarda ve çevresindekilere ahlaktan bahsedip namus bekçiliği yaptığına yemin edebilirim o eczacının
       issizmadaaam
       Sizin meslek anlayışınıza, etik anlayışınıza sıçıyım. Bıkmadınız kadınların bedenleri üzerinden ahlakçılık oyunu oynamaktan.
        gizemino
        Şu ülkeye “herkesin hayatına kimse karışamaz” bunu öğretemedik bir türlü
         mervenizz_
         Yaşadığımı hayal ettim ve çok kötü bir durum Türkiye'de gizlilik diye bir şey yok gerçekten de birde abinin yanında sorduğunu düşün bin kat daha feci sana tavsiyem dava ile uğraşma çünkü bir sonuca varacağını sanmıyorum (TÜRKİYEDE)
          utumasasiilekayanadam
          Okumadım, kesin yaşanmamıştır
           domatescokpahali
           işte bu kadar boktan bir toplumuz
            lellu
            Niçin kimse, bana ne demiyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.