Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'i İfşa Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   ece ronay, mehmet ali erbil ile yaşadığı olayı sosyal medyaya taşımış. hem whatsapp konuşmalarının ss'ini atmış, hem de ses kayıtlarını instagram'dan paylaşmış. mehmet ali erbil senin ne işin var kızın yaşındaki ece ronay ile ya aklım almıyor yani😤 "Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun."
   https://www.instagram.com/p/CUnKObfoiYK/
   ses kayıtlarının olduğu post
    patronicee
    Paravanın arkasındaki genç kızların eline hayvan kadar patlıcan tutturmak mı daha saygın? Yoksa canlı yayında eşşek kadar adamın donunu aşağı çekmek mi? Çarkıfelek'te erkekler nasıl s*çarmış merak edenlere çömelip nasıl yaptığını anırarak göstermek mi daha saygın? B*k gibi bir adam, s*kinin derdine düşmüş olması beni hiç şaşırtmadı.
     fuzbing
     derdi meme avuçlamakmış meğer. şu ülkedeki en gereksiz,iğrenç insanlardan biri. :
     https://prnt.sc/1uv56vx
     https://prnt.sc/1uv56vx
      cakal_carlos
      Mehmet Ali tipik pezevengin tacizci sapığın önde gideni olduğunu toplum olarak gizlemeyi yıllarca başardık. Evet bu namussuz pezeven yıllarca bunu yaptı ve bizde alkışladık, güldük, destekledik. Bugün yaptığına şaşırdık mi tabi ki hayır. Ece Ronay mesajları yazmadan taciz edildiğini soyleseydide inanırdık "Mehmet Ali pezevengi bu kesin yapmıştır" derdik, dedik te. Benim merak ettiğim Ece Ronay bununla ilgili sadece mesajları ses kaydını medya da yayınlamaktan başka ne yaptı. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu mu? Avukatı ile birlikte çıkıp kameralar karşısında "tüm taciz belegelerini savcılığa teslim ettim savcılığa suç duyurusunda bulundum bu sapığın peşini bırakmayacağım" diyip kamuoyu yaratmaya çalıştımı? Eğer bunları yapsaydı Her türlü arkasında duracaktim ama maalesef M.Ali pezevengi savcılığa şikayette bulunacağını söylemiş. bir yanda tacizci sapik pezeveng diğer yanda kendini gündemde tutmak için ucuz yollu pazarlama yöntemleriyle ismini gundemde tutmaya çalışan Ece Ronay. Ah 90'lar ah sanatın sanat Sanatçının sanatçı olduğu yıllar...
       disi.ejderya
       Birde ekran önünde yaptığı tacizlere gülen bir nesil vardi. Hay sizin aklınıza....
        acurrr
        mehmet ali erbille iş yapıyorsan bunun da başına geleceğini bilirdin. adam uçan kuşa yürüyor. klibi tutsun diye yapılan ifşadır. benim gözümde zerre değeri yok. ece kendi reklamını yapmış tek anladığım bu.
         mrlawyerkk
         Mehmet Ali böyle bir adam işte ve biz bu adamı yıllardır çok usta bir sanatkarmış gibi köpürtüyoruz da köpürtüyoruz. Aforoz edilmesi lazım toplumdan neden hala bu noktada hem fikir değiliz ki ben anlamıyorum.
          rahat
          "memelerini tiktok'a atıp göstermek mi daha saygın?" tam mehmet ali erbil'in söyleyeceği cümlelerden birisi bu ya. kesin mali yazmıştır bunları. ses kayıtları falan da var. adam durduk yere kıza yürüyüp durmuş yanınızda yatmak istiyorum nedir ya allasen gündüz vakti dümdüz yürümüş kıza. bu arada kusura bakmayın ama ece ronay'ı tanımıyorum.
           cinayetvaraga
           yıllarca mehmet ali capsızını izleyenler aramızda. kahkahaları kulaklarımızda. kuşum aydın, seda sayan, esra erol, zuhal topal, muge anli, ve daha nicesinin şovlarını izleyerek, izleterek bu toplum onları oralara getirdi. ne bekliyordunuz ki? malzeme bu sonuç bu.
            1kendinibilen
            yıllarca bu tarz insanları bize izlettirdiler sevdirmeye çalıştılar nerde tacizci nerde yavşak insanlar varsa bakın hepsi şovmen oldu
             marvelhulk
             mehmet ali erbil abi işte ne bekliyorsunuz ki.zaten yüzünden anlaşılıyor ne olduğu yazık günah ya kıza bi bitmediniz ya kadınlar ne çekiyor sizin yüzünüzden
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.