Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'i İfşa Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   ece ronay, mehmet ali erbil ile yaşadığı olayı sosyal medyaya taşımış. hem whatsapp konuşmalarının ss'ini atmış, hem de ses kayıtlarını instagram'dan paylaşmış. mehmet ali erbil senin ne işin var kızın yaşındaki ece ronay ile ya aklım almıyor yani😤 "Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun."
   https://www.instagram.com/p/CUnKObfoiYK/
   ses kayıtlarının olduğu post
    rahat
    "memelerini tiktok'a atıp göstermek mi daha saygın?" tam mehmet ali erbil'in söyleyeceği cümlelerden birisi bu ya. kesin mali yazmıştır bunları. ses kayıtları falan da var. adam durduk yere kıza yürüyüp durmuş yanınızda yatmak istiyorum nedir ya allasen gündüz vakti dümdüz yürümüş kıza. bu arada kusura bakmayın ama ece ronay'ı tanımıyorum.
     fuzbing
     derdi meme avuçlamakmış meğer. şu ülkedeki en gereksiz,iğrenç insanlardan biri. :
     https://prnt.sc/1uv56vx
     https://prnt.sc/1uv56vx
      patronicee
      Paravanın arkasındaki genç kızların eline hayvan kadar patlıcan tutturmak mı daha saygın? Yoksa canlı yayında eşşek kadar adamın donunu aşağı çekmek mi? Çarkıfelek'te erkekler nasıl s*çarmış merak edenlere çömelip nasıl yaptığını anırarak göstermek mi daha saygın? B*k gibi bir adam, s*kinin derdine düşmüş olması beni hiç şaşırtmadı.
       mrlawyerkk
       Mehmet Ali böyle bir adam işte ve biz bu adamı yıllardır çok usta bir sanatkarmış gibi köpürtüyoruz da köpürtüyoruz. Aforoz edilmesi lazım toplumdan neden hala bu noktada hem fikir değiliz ki ben anlamıyorum.
        acurrr
        mehmet ali erbille iş yapıyorsan bunun da başına geleceğini bilirdin. adam uçan kuşa yürüyor. klibi tutsun diye yapılan ifşadır. benim gözümde zerre değeri yok. ece kendi reklamını yapmış tek anladığım bu.
         cinayetvaraga
         yıllarca mehmet ali capsızını izleyenler aramızda. kahkahaları kulaklarımızda. kuşum aydın, seda sayan, esra erol, zuhal topal, muge anli, ve daha nicesinin şovlarını izleyerek, izleterek bu toplum onları oralara getirdi. ne bekliyordunuz ki? malzeme bu sonuç bu.
          fairytale-
          Birde ekran önünde yaptığı tacizlere gülen bir nesil vardi. Hay sizin aklınıza....
           sedefartuny
           Ay çok iğrenç çok çirkin olaylar bunlar ya. Ne günlere kaldık böyle. Kadın erkek ilişkileri iş ilişkileri bu çirkinlik seviyesine hangi ara erişti ya.
            hayalperestbirii
            adam kendi haline bakmadan hala başka şeylerin peşinde tövbeee, oldum olası hiç sevmedim bu adamı şu an da iğreniyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.