Ebru Polat'ın "Dost Deyip Evinize Aldığınız İnsanlar, Yarın Kocalarınızı Elinizden Alırlar" Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   Sizce ne olmuş olabilir ki böyle demiş Ebru Polat?
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1267495210650648577
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1267495210650648577
    cherry-cupcake
    ben üzülerek böyle şeylerde haklılık payı olduğunu düşünüyorum. oluyo yani duyuyoruz.
     sardunya
     kendisini aklama çabası harika. "biz alt tarafı kuluz, affetmek allaha mahsustur" doğru söylüyorsun ebrucumm.
      velevkiozge
      Yine bir kadın düşmanlığı içeren söylemle karşı karşıyayız. 1- Hiçbir olay ve kişi sebebiyle tüm insanlara genelleme yapamazsınız. 2- Velev ki böyle bir olay yaşandı. Kocanız, eşiniz, sevgiliniz, partneriniz aptal mı ? çocuk mu? saf mı? zekasal gerilik mi yaşıyor? da bir kadın gel deyince hemen ona koşuyor. Eğer kocanızla ilgili durumlar buysa söyleyecek bir şeyim yok, koruyun onu da ilişkinizi de yılanlardan. Ha ama kocanızın sorunu olmadığını düşünüyorsanız neden sizi aldatmasının sorumluluğunu sadece kadına yüklüyorsunuz? Aldatmak çok iğrenç bir şey. Ancak hiçbir şey tek taraflı değil. Eşiniz sizi evinize aldığınız bir kadınla aldatıyorsa bu durumda bu iğrençlik hem eşinizi hem de diğer kadını bağlar. Dolayısıyla bir kadın olarak kadınları hedef göstermek ve erkekleri hikayelerin masumu ilan etmek sizi de o kocalarınızı da başkalarının gözünde aptal göstermekten başka bir şeye yaramaz.
       rocknrollbabe
       Elinizden alınacak bir eş tercih etmeyin.Sadakât en büyük güzelliktir...
        daisyyy
        Bu kadını hiç sevmem ama bunlar olmayan şeyler değil. Çünkü bazı kadınlar için evli erkekler daha cazip geliyor. Bir arkadaşım vardı arkadaşlarının tüm sevgililerini ellerinden alıyordu.
         onrgly
         hadi onu evine alıyorsun ya Eş diye yatağınıza aldığınız kişinin kankanızı elinden alması. Çok daha vahim. 10 numara varoşluk göstergesi. Muhtemelen erkektir yapar, bilinç altı ile verilmiş bir demeçtir. Kocam dediğin insanın kankana çakması değil de dost dediğin insanın kocanı elinden alması. Çünkü, koca dediği şey aslında, sermaye, kaynak, ek gelir vs adına ne derseniz. kankası da bunun önünden yemiş, bunun da zoruna gitmiş.
          imailahorsilah
          Hepsi birer bok çukuru.
           sameet
           Konuşan silikon yapmışlar. Beyin diye de yerine windows'un ilk prototipini koymuşlar. Yapay zeka'nın hayal gücü bu işte. Bir de bunun ikamesi bir kafa var o da çağ öncesi döneme ait. Her gördüğü canlıyı s**meye çalışıyor. Bu iki vizyon aslında aynı mevzuya farklı yaklaşımlar getirmiştir. Özünde pek de birbirlerinden farkı yoktur.
            doraa___
            Walla iyi gönderme yapmış artık o kimse
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.