Ebeveynlerin Çocuklarını Dudağından Öpmesi Normal mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzmanjnekolog
   Özcan deniz oğluyla dudaktan öpüştüğü fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Kimine göre bu normal olabilir ama ben bunu doğru bulmuyorum, uzmanlarda yanlış bir şey olduğunu söylüyor zaten. Özellikle çocuk bunu aşırı normal bir şey sanarak herkese yapma ihtimali büyük ve bu başkaları için rahatsızlık verici olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
    eski_bi_tanidik
    Öpsün canım ne var
     676irmak
     Saçmalamayın amk. Çocuk da mal çünkü gider şimdi herkesin dudağından öper. Çünkü herkesi babası sanıyo. Aynen.
      gregory_
      Şanssız çocuk.
       busrawasheree
       ben çocuğa zarar gelmesin diye ensesinden bile öpemiyorum amk diğer konuyu da git pediatristlere sor
        nickimdebileolmaz
        Tasvip etmiyorum, çocuk bu davranışı normalmiş gibi algılayıp sürekli sergileyebilir ve öpen kişi kadın da değil erkek, okulda oğlancı muhabbetleri bolca döner bu çocuğun etrafında.
         me_out_bye
         Hoş bir şey değil. Bkunu çıkartmamak lazım... tamam sevgi mevgi göstermek sevgiyi öğretmek çocuğa ama bu kadarıda fazla bence. Biz alışkın değiliz. Bırak daha sonra öpüşsün mk. Onuda o zmn tecrübe etsin istediği kişiyle. Sürekli papa nın erkek bireyin seni dudağından öptüğünü düşün? Rahatsız edici, çocuk zarar görebilir evt. Anne öpse yine bir tık daha iyimser karşılardım yes çocuk sevgiyi öğrenir hisseder ama o da sonradan yine tuhaf sonuçlar doğurabilir. Başka yer mi kalmadı k. Başka türlü gösterin öğretin sevgiyi. Çoçuğu kapana almış koca dudaklarıyla çocuğun suratı kaybolmuş mk. Öp yanaklarından alnından ellerinden. Avrupa şeysi kültürü yapı vermişler. Küçük dudaktan öpmeler ama foto olunca şimdi sanki yapışmış gibi çocuğa sevgilisini öper gibi uzun süre öbmek gibi yansıyor geliyor insanın aklına. I didint like the photo.
          karolunita-
          iğrenç kesinlikle doğru değil büyünce tecrübe etsin bunu daha iyi.
           pazartesi
           Çocuk gelişim uzmanıyım, aynı zamanda da okul öncesi öğretmeniyim (iki lisansı da ayrı ayrı okudum). Yani uzman tam olarak benim. Açıklamamı yapıyorum: öpebilir. Zira dudaktan öpmenin cinsellikle alakası yoktur. Örnek olarak her daim rus bürokratlarını veririm, yasalarında bile madde madde yazar dudaktan öpme türleri. Farklı bir örnek vermek istiyorum: instada el öpüp harçlık toplayan bir kızı paylaşmış yabancı sayfa. Gelen yorum şu: "kıza fahişelik mi yaptırıyorlar." Bu kafayı yaşamayın lütfen, zararlı. Diyorsanız başkası pedofili amaçla öperse vs. İyi de çocuğun yanağını öpmeniz ensesini tutmanız ve ona sarılma alışkanlıpınız dahi bir pedofili tarafından istismar edilir. Çocuğa neyi kiminle nasıl paylaşacağını öğretmek daha mantıklı. Diğer türlü öz evladınıza dokunmadan, sevgi sıcaklığından mahrum yetiştirirsiniz. Bir çocuğun bir kedi kadar ana babası tarafından elle sevilmeye ihtiyacı vardır.
            vsjvsjvsjv000
            Kız ya da erkek çocuk fark etmeksizin bu davranış doğru değil. Anne bana da olsa mahremiyet duygusunu zedeler.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.