Düzenli Seks Hayatı Olan Kişilerin Alışkanlıkları Nelerdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Düzenli seks hayatı olmayan belli bir kesim sürekli birçok konuda müzdarip olur ve neler yapılması gerektiğini pek bilmez. İşte bu noktada düzenli seks hayatının bazı alışkanları vardır. Bilmiyorum katılır mısınız ama bu alışkanlıklar gerçekten faydalı alışkanlıklar. Neler bu alışkanlıklar : 1- Mükemmel zamanı beklemezler 2 - Cinsel açıdan bencil değiller 3 - Kendi bedenlerini severler 4 - Karşılıklı güven vardır 5 - Havaya girmeyi beklemezler 6- Eğlenmeyi severler 7- Nasıl hareket edeceklerini bilirler 8 - Sürekli kontakta kalır ve baglantıyı kesmezler Katılır mısınız bilemiyorum ama düzenli seks hayatı yaşamak isteyenler alışkanlıkları böyleymiş. Peki düzenli seks hayatı olan dio'cular bu konuda ne düşünüyor. Veya sizin böyle alışkanlıklarınız var mı ?
    tsukyomi
    En büyük alışkanlığım genellemeci 🌺mektir ve düzenli 🌺iş hayatımın bununla bir ilgisi yok.
     _gizem_
     yok yaw yok işte ne arasın sewgi bile yok
      deniz006
      Bence düzenli seks hayatı olan çiftlerin ortak noktalarından biri güven duıygusudur. Güven ve samimiyet iç içedir ve biri olmadan diğerine sahip olamazsınız. Bu nedenle bu çiftler herhangi bir güven sorunu yaşamazlar ve cinsel açıdan da yakınlıklarını daha da ateşler. Özetle güvensiz hiçbir şey olmuyor arkadaşlar. Yeter ki o güveni hissettirin inanın her şey düzene girer seks bile :)
       littlejohn
       Ben de merak icerisindeyim nelermis acaba?
        almila__
        Düzenli seks hayatı olan çiftler bencil olmuyor. Her şey bir kişi ya da diğeriyle ilgili değil. Çiftler, özellikle seks söz konusu olduğunda birbirlerinin neye ihtiyacı olduğunu dinliyorlar. Birbirlerinin cinsel uyarılmaları ile uyum içindeler. Bunların hepsini toplandığında aslında düzenli bir cinsel hayatı ilk adımlarını atmış oluyorsun..
         berat-albayrak-official
         Burada konu hep s2ş oluyor nedense...
          kuzey34
          Valla pek düzenli seks hayatım olmadıgı için bir şey diyemeyecegim...
           moon_night
           Sürekli başlık açma
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.