Düzenli Seks Hayatı Olan Kişilerin Alışkanlıkları Nelerdir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Düzenli seks hayatı olmayan belli bir kesim sürekli birçok konuda müzdarip olur ve neler yapılması gerektiğini pek bilmez. İşte bu noktada düzenli seks hayatının bazı alışkanları vardır. Bilmiyorum katılır mısınız ama bu alışkanlıklar gerçekten faydalı alışkanlıklar. Neler bu alışkanlıklar : 1- Mükemmel zamanı beklemezler 2 - Cinsel açıdan bencil değiller 3 - Kendi bedenlerini severler 4 - Karşılıklı güven vardır 5 - Havaya girmeyi beklemezler 6- Eğlenmeyi severler 7- Nasıl hareket edeceklerini bilirler 8 - Sürekli kontakta kalır ve baglantıyı kesmezler Katılır mısınız bilemiyorum ama düzenli seks hayatı yaşamak isteyenler alışkanlıkları böyleymiş. Peki düzenli seks hayatı olan dio'cular bu konuda ne düşünüyor. Veya sizin böyle alışkanlıklarınız var mı ?
    moon_night
    Sürekli başlık açma
     almila__
     Düzenli seks hayatı olan çiftler bencil olmuyor. Her şey bir kişi ya da diğeriyle ilgili değil. Çiftler, özellikle seks söz konusu olduğunda birbirlerinin neye ihtiyacı olduğunu dinliyorlar. Birbirlerinin cinsel uyarılmaları ile uyum içindeler. Bunların hepsini toplandığında aslında düzenli bir cinsel hayatı ilk adımlarını atmış oluyorsun..
      deniz006
      Bence düzenli seks hayatı olan çiftlerin ortak noktalarından biri güven duıygusudur. Güven ve samimiyet iç içedir ve biri olmadan diğerine sahip olamazsınız. Bu nedenle bu çiftler herhangi bir güven sorunu yaşamazlar ve cinsel açıdan da yakınlıklarını daha da ateşler. Özetle güvensiz hiçbir şey olmuyor arkadaşlar. Yeter ki o güveni hissettirin inanın her şey düzene girer seks bile :)
       _gizem_
       yok yaw yok işte ne arasın sewgi bile yok
        tsukyomi
        En büyük alışkanlığım genellemeci 🌺mektir ve düzenli 🌺iş hayatımın bununla bir ilgisi yok.
         kuzey34
         Valla pek düzenli seks hayatım olmadıgı için bir şey diyemeyecegim...
          littlejohn
          Ben de merak icerisindeyim nelermis acaba?
           berat-albayrak-official
           Burada konu hep s2ş oluyor nedense...
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.