Duyunca Sinirinizi Bozan Sesler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Sese olan hassasiyetim o kadar fazla ki uyusam bile en ufak şeyde kalkarım. Duvardaki saat sesi buna dahil. Toplum içinde ise sakız çiğneme sesi aşırı sinir eder beni, o an ağzına falan vurmak isterim insanların. Ağzı kapalı çiğnese bile batar o bana. Sizin duyunca sinirinizi bozan sesler neler?
    fairytale-
    Yemek yerken çenesinden çatır çutur kemik sesi gelmesi. Lan nedenini bilsem yapma derim.
     midnight-x
     Herhangi bir gıcırtı sesi
      gerek_siz
      yemek yerken ağız şapırtısı olursa dayanamıyorum
       catherine-earnshaw
       Şapır şupur öpüşme sesleri Tiz bebek ağlaması Otobüste metroda bas bas bağırarak telefonla konuşanlar Tırnaklanan yüzeyde çıkan o kulak öldürücü ses (bir adı var mı bunun?) Apartmanın tepesinde her hafta sonu sebepsizce duyduğum matkap sesleri
        merivella
        Tırnak keserken çıkan ses.
         nilidiyebilirsiniz
         yemek yerken çatal,kaşık ve bıçağın birbirlerine ya da tabağa sürtülmesi
          kafatamircisi
          kötülemek veya nefret etmek amacıyla söylemiyorum ama karadeniz şivesiyle veya kemenceli bir şarkı duysam sinirlerim bozuluyor. çünkü bende çok kötü bir mazisi var. Yer ve zaman belirtmek istemiyorum günde 3 4 saat uyku ile sabahın 6bucugunda hergün başlardı.. yorgunsun, uykusuzsun.. işkence gibi hoparlörden bu şarkılar kapatamıyorsun sesi kısamıyorsun "tabancamun sapunu gülle donatacağum" "cayelinden öteye gidelim yale yale"
           peripedia
           Samsung telefonların mesaj sesi var ya kuş cıvıltısı. İnanılmaz sinirlerimi bozuyor haddinden fazla rahatsız ediyor beni.
            mrlawyerkk
            Ofiste bir ablamız var sağ olsun öyle bir sesi var ki viyak viyak onun sesini duyacağım diye çok korkuyorum genelde de fazlasıyla maruz kalıyorum ve beni inanılmaz rahatsız ediyor.
             cinayetvaraga
             balata sesi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.