Duygusal Aldatma mı Daha Kötü Cinsel Aldatma mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Aldatmanın iyisi kötüsü olmaz tabii burası ayrı bir konu ama şu ikisini göz önünde bulundurduğumuzda duygusal aldatma bana daha kötü geliyor. Cinsel aldatma kısa süreli olabilir ama duygusal aldatma öyle mi ? Kendisini karşıdakine duygusal olarak kaptırdı diyelim aklında sürekli o dönüp duracak. En ufak bir hareketi bile aklına gelip gülümsetecek belki onu ama haberiniz olmayacak bana aşırı koyardı. Düşmanımın yaşamasını bile istemem sanırım çok kırıcı bir şey bir de karşıdakinin size bunu söyleyecek cesareti yoksa vay halinize. Cinsel olarak yapılan aldatmada -pavyondaki kadına, hayat kadınlarına, kısa süreli görüşülen herhangi bir kişi- duygusal bir şeyler hissetmesi daha az gibi geliyor. Bu yüzden bana kolay atlatılır gibi geliyor. Tekrar söylüyorum ikisi de kötü aldatmanın iyisi olmaz. Duygusal biraz daha ağır basıyor sadece. İkisi birden oluyorsa geçmiş olsun zaten :D Sigara yakabilirsiniz...
    disi.ejderya
    Beni biriyle aldatıp tek gecelik bir iliski yaşamasını atlatırım da bana karşı beslediği duyguları başkasında da hissediyorsa kahrolurum. Birde seks olmamışsa aldatma sayılmazmis derler duygularımızı s*kerek.
     sihirbaz
     erkek olarak her ikisinide affetmem siz de affetmeyin kızlar , hoş değil
      tsukyomi
      Daha önce hem fiziksel hem duygusal aldatılmış bir insan olarak aldatanları s.keyim. Aldatmanın fizikseli duygusalı olmaz, unicorna dönmenin iyisi kötüsü mü olurmuş.
       cakal_carlos
       Aldatmanın, duygusalı, fizikseli, kimyasalı, cinseli hepsi kötüdür aq. Ben hiçbir şekilde kaldiramam. tek gecelik ilişki olunca devamının gelmeyeceğinin garantisi varmı aq. s*kerim böyle şeyi. Aldatmaya karşı olduğum gibi aldatilmaya da karşıyım. Hayatıma giren hiçbir kadını aldatmadim. Aldatan olurda ve ben bunu öğrenirsem s*kerim belasını. (Not:Hiçbir şekilde şiddete başvurmam ama aldattığını da pişman ederim.)
        mrsnl33
        Her türlüsü kötü aldatmanın
         miller
         duygusal aldatma insanı burar, kırılırsın ama düşünsene senin hatuna çatır çatır basmış birisi. fiziksel olarak olan daha kötü...
          fuzbing
          Arada bir bağ varsa ikiside ayrı bok. Hatta yalanı da katalım buna tam olsun, hepsi ayrı ayrı boklar.
           detokssuyu
           Her ikisi de tabii ki. Bunun bir ayrımı ve kıstası olamaz. Olmamalı da zaten.
            kafatamircisi
            Genelleme yapıyorum genel olarak aldatmak kötüdür. kötü kelimesi bile hafif kalır karaktersizliktir şerefsizliktir.
             marvelhulk
             ikisi de kötü yaşamak istemezdim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.