27
22.12.2020
Duygu Özaslan'ın Sevgilisi İle Görücü Usulü Tanışması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile tanışmalarını Youtube kanalında anlatmış. “Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız ‘Biri var, senden çok hoşlanıyor’ dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. ‘Ya çirkindir ya da salaktır’ dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk.” demiş. Benim bildiğim kadarıyla bu görücü usulü olmuyor ama Duygu'nun kafası biraz karışmış galiba. Hayır görücü usulü tanışma buysa ben okeyim görücü usulüne. Bildiğimiz bir arkadaşları vasıtası ile tanışmışlar işte. Peki hiç tanımadığı biri hakkında "Ya çirkindir ya salaktır" yargısında bulunmasına ne diyorsunuz? Bir de bu modern görücü usulü mevzu var tabii konuşmamız gereken.
    miller
    eskiden görücü usulü ne yeaaa diyodum şimdi görücü usulü iyidir diyorum. tanıdıktan hayır gelmiyor, ilk kez tanıştığın biriyle konuşmak daha heyecanlı. tabi bunlar hep teoride böyle düşündürtüyor bana. yapmak henüz nasip olmadı. ayrıca maxim bey duygu hanımın poposunu öyle tutmasaymış iyiymiş sanki.
     gregory_
     Duygu Özaslan ve yargıları şeyimde değil, modern görücü usulü de.
      amakafamiznasiguzeel
      hay allam ne kadar çok seviyorsunuz insanların hayatlarıyla yakından ilgilenmeyi. biz niye oturup görücü usulünü konuşalım. anaları babaları mıyız lan. büyük ihtimalle hayatımızda ufacık bir ortak paydada bile buluşamayacağımız insanlar. BİZE NEEEEE ?!?!?!?
       _gizem_
       napim demekten nefret ederim ama napim?????????
        sairsel
        Şimdi herkes görücü üsûlü tanışıyor zaten! İnternetten görüşüyorlar 🤣
         karolunita
         vallahi hiç umurumda değil
          benita
          Duygu Özaslan’ın ne düşündüğünü bilemem ama adamın Duygu’yu basket topu olarak düşündüğü aşikâr
           sedefartuny
           Birinin birini beğenip tanışmak istemesi nasıl görücü usulü oluyor ki? Herkes görücü usulü tanışmış durumda o zaman. Görücü usulü ailelerin dahil olduğu bir durum değil mi? Modern görücü usulü olayını hiç bilmiyorum ama buna görücü usulü demek çok anlamsız. Duygu yine gündem olmak istemiş. Ben de sizdenim demiş aklınca.
            peripedia
            Bu nasıl bir fotoğraf? Ne kadar iticiler. Ya salaktır ya çirkin dediğine göre çocuk zengin büyük olasıyla ve bu Duygu için yeterli olmuş anladığım kadarıyla. En hoşlanmadığım Youtuber kendisi. Her açıklaması falso her yaptığı anlamsız.
             visnelikapkek
             Duygucum umarım skor sayısı olarak kalmazsın
              imailahorsilahh
              "ya çirkin ya da salak mı? “sen kimsin a**na koduğumun evladı. Bu ne kibir? Estetiklerin olmasa suratına bakılırmıydı acaba. Sani sayd AP götüne giresice.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.