9
24.7.2020
Duygu Özaslan'ın "İyileşmek" Videosuna Gelen Kötü Yorumlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sebnemsertuna
   Ülkemizdeki bu gereksiz linçci tayfanın bir an önce azalmasını diliyorum. Yaşadığı ve anlattığı şeylerin ne kadar zor olduğu belliyken bu şekilde dalga geçmek hiç hoş değil. Hiçbir insan ağladığı veya üzüldüğü hallerini bu şekilde paylaşamıyorken gayet açık bir şekilde kendini ifade edip diğer insanlara yardımcı olması takdir edilecek bir davranış.
    sedefartuny
    Linç ediliyor olması çok acı. Ama ben Duygu'yu samimi bulmuyorum. Tıkandığının, Youtube'a artık içerik üretmek istemediğinin hepimiz farkındayız. Kendisi de dile getirmişti zaten. Tam da bu zaman diliminde önce kilo problemi yaşadığını sonrasında yeme bozukluğu olduğunu ve en sonunda da bulimia nervoza olduğunu öğrendik ve tüm bu konu başlıklarından güzel içerikler/bölümler çıkardı. Bu hastalık ile mücadele eden herkese şifa diliyorum. Ama Duygu bu süreci planlamış gibi hissediyorum.
     raselika
     Bu kızı sevmiyorum ama üstüne de bu kadar gidilmez ya. Yazık yani hastalığı varmış.
      zodyakli
      Aaa bu video muymuş. Ben de ne olduğunu anlamamıştım. Bir izleyeyim.
       furkanbozkurt
       Yeter artık güzelim kızı üzdüğünüz ya nasıl ağlıyo öyle kıyamam
        benita
        Kendisini samimi bulmuyordum videoyu izledim düşüncelerim değişmedi
         djsinemovic
         Bir kadının bedeni hakkında aşağılık yorumlar yapmak, görünüşü üzerinden linç etmek iğrenç birşeydir. Zamanında burada bile açıldı bunun başlığı, ben böyle şeylere asla ortak olmam. Ama izledim videosunu. Kadınlara yüklenen, realistik olmayan, güzellik standartlarından şikayet etmesi bana sadece komik geldi. Bu ülkeye bu algıların yayılmasındaki en etkili insanlardan birisin, hatta yaptığın shoplarla bilmemnelerle bu standartları adeta sen belirliyorsun. Kim bilir kaç genç kızın psikolojisi bozuldu bu belirlediğiniz standartlara erişemediği için. Sonunda öyle bir yere geldiniz ki kendinizin bile erişemeyi standartlar var. Psikolojisi bozulmuş doğru, büyük geçmiş olsun, umarım kokay atlatır. Ama yaşadığı sorundaki en büyük payın kendisinde olduğunu düşünüyorum maalesef
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.