Duyduğunuz ya da Söylediğiniz En Saçma Bahane Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the-fearless
   Gün içinde birçok şeyle meşgul olurken bazen boş zamanlarımızda dinlenmek isteriz ve verilen işlere veya çağrılan ortamlara gitmemek için bahaneler uydururuz hepimiz. Sizin duyduğunuz en saçma bahane neydi?
    birdisi
    Bitkim tomurcuklandı çiçek açıcak o yüzden gelemem sevgiye ihtiyacı var şuan .d
     _gizem_
     ben bir keresinde canlı dersteyken hoca birisine bi soru sormuştu o da mikrofonunu açıp mikrofonum yok demişti onun yerine anlatmış oluyum
      redblack
      Direkt kisisel numaramdan arayan arkadasima "telefonum kayip onu bulmam lazim" demiştim.
       vsjvsjvsjv000
       Arkadaşım kendi arkadaşlarıyla gece dışarıya çıkmak istemediği için ' Ben gece körüyüm' demişti. Sonrasında gitmek istediği yerlere sırf bu bahaneyi uydurduğu için gidemediğini bilirim.
        issizmadaaam
        Arkadasim bulusmaya kedisinin cani sikkin oldugu icin gelmemisti.
         deryyaa_de
         Küçükken bir arkadaşımın evine gitmiştim. Mahalledeki arkadaşları çağırdı oyun için gitmek istemediği için cumartesi akşamı "okula gidicem birazdan olmaz" demişti Hatırlayıp hatırlayıp gülüyoruz.
          egemencer
          Hayatım boyunca yaptığım hiçbir şeye bahane sunmadım. Yapmadım, canım istemedi, benlik değil gibi bencil cevaplar verdim. Bu yüzden çok fazla insan olmaz genelde çevremde. Her konuda fazlaca dobra ve açık sözlü bir insanım. Bu durum çok olumsuz etkiledi hayatımı tabii, okul olsun çalışma hayatı olsun. Bu yaşadığım problemlerin hayatıma olumlu katkısı, olumsuz katkılarından daha fazla oldu. Bu sayede gerçekten sevdiğim ve gerçekten beni seven bir insanla beraberim. Sadece aşkta değil parada da yüzüme güldü bu durum. Olumsuz bir iş hayatı serüvenini, borsaya atılarak belki yılda göremeyeceğim meblaları artık aylar hatta haftalar içinde görmeye başlayarak sonlandırdım. Çizgimi bozmayıp, yozlaşmadığım için mutluyum. Bahaneleri olan insanın ilk kendisine sonra karşısındakine saygısı yoktur. Kısaca bahanelerinizi s*keyim :)
           luciferin_kizkardesi
           Şey şuan ablamla oyuna girmem lazım kendisi depresyonda o yüzden bana ihtiyacı var. sevmediğim insanlar konuşmak isterse ben böyleyim djjdjdjdj
            nobodyy1
            *ama ben planladım öbür hafta sonu hasta olucam*
             tiroyitbezi
             'Ayak parmağımın klostrofobisi tuttu gelemem'
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.