Duyduğunuz En Saçma Sorular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _lara_
   duyduğunuzda sizi çileden çıkaran saçma sorular neler sfıdjnjdf 1-)(komşu teyze) + : kardeşin var mı - : 1 abim 1 kız kardeşim var. + : en büyüğünüz erkek mi - : yok abim kız. kalk gidelim anne allesen 2-)(su içiyorum) su mu içiyorsun? yok sidik töbe töbe yaaa hındfınıafd 3-) bunu bilmeyen ve yaşamayan yoktur heralde: - Alo kızım/oğlum nerdesin ? + Otobüsteyim anne geliyorum. - Çıktın mı okuldan ? + Yok anne otobüsü okula soktum içinde bekliyorum. sgmıkgrope 4-) kapıya yürürüm. gidio musun? yok halay çekiyorum ıwnınjıw
    gregory_
    Geldin mi?? Uyuyormusun??
     muzlu-pasta
     Tuvalet var mı? Yani tamam heyecandan falan olabilir ama her misafir gelişlerinde en az bir kişi soruyor neden aq biz balkonamı sıçıyoz?
      redblack
      - şundan var mi? +Yok -hic mi yok? Hic mi yok ne amk
       monaiman
       -Ne okuyorsun sen? Piskoloji -Ne olacaksın? Deli
        amakafamiznasiguzel1
        Ben: .... sevmiyorum X kişisi: Neden sevmiyorsun? Neden sevmiyorsun diye soru mu olur? "Sevmiyorum" zaten başlı başına bir sebep değil mi sence de?
         mevsimlerdensnbahar61
         Misal a kişisi var ve tanışmak istiyor ben yok diyorm bizimkiler neden diyor O kadar sıkıldım ki bu durumdan ve çok yıldım yahu yoksa yok neden ne arıyorsunuz zorla buluşayım diye baskı görmüşlüğüm var daha çok zıt oluyorum sanırım yaşadığım ufak tefek olayların bunda etkisi var bu bi kabus haline gelmeye başladı tamam saçma biliyorum ama öyle yani herkes her şeyi aynı yaşamak zorunda değil sıradan bi durum aslında ama işte olmuyor ben de kimseyi sevemiyorm sanırım hastalık olabilir mi sevmeme hastalığı 😄 bunlar hep bizimkiler yüzünden beni böyle manipüle ediyorlar 🤦‍♀️😄
          imailahorsilahh
          Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendiğğ? 2 kere yapan ve en kötü ihtimalle az gerizekalı olan biri öğrenir amk... Mal mal şeyler.
           yabadabadu
           -nereye? -geliyorum.
            asit
            hindistan cevizi Hindistan'a mı ait ?
             yabadabadu
             neapıyosun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.