Duyduğunuz En Saçma Sorular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _lara_
   duyduğunuzda sizi çileden çıkaran saçma sorular neler sfıdjnjdf 1-)(komşu teyze) + : kardeşin var mı - : 1 abim 1 kız kardeşim var. + : en büyüğünüz erkek mi - : yok abim kız. kalk gidelim anne allesen 2-)(su içiyorum) su mu içiyorsun? yok sidik töbe töbe yaaa hındfınıafd 3-) bunu bilmeyen ve yaşamayan yoktur heralde: - Alo kızım/oğlum nerdesin ? + Otobüsteyim anne geliyorum. - Çıktın mı okuldan ? + Yok anne otobüsü okula soktum içinde bekliyorum. sgmıkgrope 4-) kapıya yürürüm. gidio musun? yok halay çekiyorum ıwnınjıw
    imailahorsilahh
    Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendiğğ? 2 kere yapan ve en kötü ihtimalle az gerizekalı olan biri öğrenir amk... Mal mal şeyler.
     mevsimlerdensnbahar61
     Misal a kişisi var ve tanışmak istiyor ben yok diyorm bizimkiler neden diyor O kadar sıkıldım ki bu durumdan ve çok yıldım yahu yoksa yok neden ne arıyorsunuz zorla buluşayım diye baskı görmüşlüğüm var daha çok zıt oluyorum sanırım yaşadığım ufak tefek olayların bunda etkisi var bu bi kabus haline gelmeye başladı tamam saçma biliyorum ama öyle yani herkes her şeyi aynı yaşamak zorunda değil sıradan bi durum aslında ama işte olmuyor ben de kimseyi sevemiyorm sanırım hastalık olabilir mi sevmeme hastalığı 😄 bunlar hep bizimkiler yüzünden beni böyle manipüle ediyorlar 🤦‍♀️😄
      muzlu-pasta
      Tuvalet var mı? Yani tamam heyecandan falan olabilir ama her misafir gelişlerinde en az bir kişi soruyor neden aq biz balkonamı sıçıyoz?
       gregory_
       Geldin mi?? Uyuyormusun??
        who_am_i
        Kaç yaşındasın diye soruyo teyzeler
         amakafamiznasiguzel1
         Ben: .... sevmiyorum X kişisi: Neden sevmiyorsun? Neden sevmiyorsun diye soru mu olur? "Sevmiyorum" zaten başlı başına bir sebep değil mi sence de?
          asit
          hindistan cevizi Hindistan'a mı ait ?
           dr.rock
           Oğlum 11 yaşında emzirmek istiyorum diazem içebilir miyim?
            monaiman
            -Ne okuyorsun sen? Piskoloji -Ne olacaksın? Deli
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.