Duyduğunuz En Saçma Ekilme Bahanesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Buluşma yerine gidip beklerken karşı taraf arkadaşının trafik kazası geçirdiğini ve hastaneye götüreceğini söylemişti. Olay gayet normal geldi buluşmadık sonrasında olayın gerçekleştiği saatte başka bir arkadaşı onu da etiketleyerek halısaha fotoğrafı paylaşmış. En saçma ekilme anım kesinlikle bu oldu.
    ahmetsakar
    tinderdan biriyle eşleştim. öyle sohbet muhabbet numaralar alındı ertesi güne de buluşma planı yapıldı gündüzden. saat yaklaşınca mesaj attım ya işim çıktı kusura bakma dedi. ok. buraya kadar normal. sonra ben de arkadaşıma haber verdim buluşalım diye gittik kafede oturuyoruz biriyle eşleşti konuşuyo. ben de tam o sırada başıma gelen tinder maceramı anlatıyorum. kızla buluşcaktım bilmem ne diye. arkadaşa dedim güzel de bi şey kızıl saçlı falan işi varmış buluşamadık. ilgisi bana döndü. siyah bi şey mi var profilin üstünde dedi evet dedim. baktım benim kız :( dedim buluşun abi siz yani ben ekildim seni beğenmiş. yok olur mu öyle şey dedi ben kötü hissetmeyeyim diye yok falan dedi. derken pat diye buluştular. ben mochamı içtim somurta somurta. ulan ekilmenin de bi adabı olur ş*refsiz ya.
     ezgisarikaya
     üniversitede bi kırığım vardı. bir dönem çok güzel vakit geçirmiştik ve aramızda küçük bi şeyler yaşanmıştı.


 o küçük şeylerden aldığım keyifle kafamda ona bir profil çizmiştim, olabilirdik yani biz imkansız değildi. evet birkaç pürüz vardı ama pürüzsüz ilişkidense biraz aksiyonlu olmaısını tercih ederdim. 


 aradan da biraz zaman geçince Instagram’dan storilerimize cevap vermeye falan başladık arada da snapleşiyoduk… Snapchat’i kullanan son insanlar biz olabiliriz gerçekten.

 neyse olaylar yeniden hareketlenince biz buluşma kararı aldık o klasik ‘bi kahve içmez miyiz?’ teklifini reddedemedim sonunda ne olacağını adım gibi bilsem de… sözleştik, anlaştık falan ben gittim Kordon’da anlaştığımız mekana. 15 dk geçti gelen yok, 1 saat geçti gelen yok bunu aradım en son telefonu direk meşgule düşüyor önce anlamadım. sonra girdim whatsapp’a fotom gitmiş :d Instagram’a girdim tabii ki engellenmişim.

 öyle oturduğum yerde kaldım… salak gibi aldım kahvemi Instagram bızıklamaya başladım öyle böyle ekilmedim yani.

 aradan 2-3 ay geçti bi storide o çocuğu gördüm. caption da şu ‘iyi ki doğdun kardeşim’ meğer benim diğer bir kırığımla o aradan geçen zamanda çok yakın arkadaş olmuşlar. benle buluşmadan önce de anlattığı için orada patladık gibi oldu diye tahmin ediyorum ama kesin olarak ne olduğunu öğrenemedim yapcak bi şey yok ne diyelim ahhaha
      benita
      Arkadaşımla sözleştiğimiz günün akşamı (saat 21:00’de) annemi gezmeye götürecekmişim yeaa diyip iptal etti. Bikaç saat sonra da diğer arkadaşlarımla birlikte rakı masasında story atmışlar. Ekiyon bari yalan söyleme, yalan söylüyon bari gözüme sokma bu nedir ya
       serdarturgut3437
       en ilginç ekilme anısı bu olsa gerek... çocukluk arkadaşım en yakınım yediğim içtiğim ayrı gitmeyen bir dosttan bahsedeyim size, meğer dostum değilmiş... düğünüme 1 gün kala beni aradı kardeşim yarın için bir şeye ihtiyacın var mı diye ? düğün günüde beşiktaş tünelleri kapalı 1. köprü kapalı. mutlaka birine ihtiyacım olacaktı. benimle kuaföre gelir misin dedim gelirim kardeşim ne demek dedi. saati belirledik o gün bana destek olacaktı. sabah oldu düğün telaşı başladı kuafördü arabaydı kız çıkmasıydı... en az 15 kere aradım o telefon açılmadı. düğün saati geldi beyefendi ortalarda yok kesin bir şey çeviriyor dedim.düğün bitti ortalıkta yok. abi biz evlendik balayı bitti evliliğimizin artık 1. senesi falan bununla denk geldik biz. dedim ki neden gelmedin düğüne ? o gün neden yanımda değildin ? cenaze mi vardı ? hastan mı vardı? hani biz kardeştik... sustu ve ne dedi biliyor musunuz ? düğünde takacak param yoktu o yüzden gelmedim demez mi :( .. ulan bütün gün yanımda olsaydın da beraber yokluk çekseydik be.... ekilmenin bu kadar ağırı bu kadar eşi benzeri yoktur sanırım... ben sanki para pul mu istedim en mutlu günümde yanımda olsun istedim...sonuç mu artık görüşmüyoruz ne yazık ki... ama bir gün evlenirse aynı duyguyu yaşamasını isterim beni o zaman daha iyi anlar çünkü...
        nunukafasi
        Beni eken erkek arkadaşım olacak .. her seferinde buluşma ayarlardık ama asla gelmezdi. Her seferinde de inanır plan yapardım tekrar tekrar. Sonra gitti soyadı eken diye biriyle sevgili oldu. Sonrada kız buna en büyük ekilme deneyimini yaşatmış duyduğuma göre.
         buse01
         Ekilmem ekerim.
          ilsasilem
          Eski sevgilimle sancılı bir ayrılık süreci ertesindeydik. Bir dargın bir barışık ama bu barışık süreçler hep onun ısrarı ile devam ediyordu. Bir gün artık onunla konuşmama kararı aldım, 5 ay peşimden koştu. Aradı açmadım, yazdı dönmedim. 5 ay sonra bir gün yine yazdı, cevap verdim. Konuştuk ve lütfen bir kahve içelim dedi bana. Kabul ettim. Baya da heyecanlıyım uzun zaman sonra ilk kez karşılaşacağımız için. Sözleştiğimiz gün hiç konuşmadık. Ben kendimi ağırdan satıyorum, aramayayım da hevesli gibi gözükmeyeyim diye. Ama akşamı da zor ettim, hem çok mutluyum hem de heyecanlı. İş çıkışlarımız da aynı saatlerde, bundan hala tık yok. Çıktım yürüdğm biraz, bulacağımızı düşündüğüm yere doğru. Yarım saat geçti hala yanıt yok. Dayanamadım aradım. Ben gelemiyorum, sevgilimle tartıştık dedi. Ben şok tabii. Üzgünlük, kırgınlık, şaşkınlık. Hepsini bir arada yaşadım
           pillowtalk
           Arkadaşımla buluşmak için ayarladık saati vs. Bekliyorum bekliyorum yok. Telefonu da kapalı. Dedim belki şarjı bitmiştir biraz daha bekleyeyim. 10 dk sonra beni bir numara aradı. Dedi ki "Kanka telefonumu üst geçitten yola düşürdüm." Nasıl başardıysa hayran kaldım.
            daisyyy
            Bir gün okurken memleketten yeni gelmişim beni almaya gelecek eşim olacak bey. Kendi dedi bir de günler öncesinden. İndim gara bekliyorum gelen giden yok. 1 saat bekledim. Telefon ettim açmıyor. tek başıma gittim ben gelen giden olmayınca. Ama sinirden deliye döndüm. Beni taa akşam aradı. Hoca çağırmış okula gitmiş apar topar. Sonrada unutmuş. Günlerce konuşmadım. Hala arada hatırlar küserim. Unutmak nedir ya!
             fikirsiz
             İşten arkadaşlarla mesai sonrası bira içmeye gidecekken ekipten biri "Bacanakla buluşacağım" diyerek bizi ekmişti. Bir insan durduk yere neden bacanağıyla buluşur ki. Bacanak, bayramdan bayrama görüşülen üvey bir aile bireyidir. Bana bahane gibi geldi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.