Duyduğunuz En Garip Ayrılma veya Terk Edilme Sebebi Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mortie
   Yoksa bahane mi desek?
    sameet
    Lisede 2 arkadaş vardı. Kız bizim sınıfta, adı Elif. Erkek de yan sınıfta onun da adı Gökhan. Bu iki salak öyle boktan bir ilişki yaşıyorlar ki, salak salak her özel günde kız oğlana lcwden kazak alıyo, Gökhan da kolye alıp duruyo. Özel gün dediğim de yok çıkma teklifi hafta dönümü, yok seni seviyorum deme dönümü falan. İşin saçma yanı biz bu salak ilişkiye tüm sınıf olarak şahit oluyoruz. Ne oluyosa gözlerimizin önünde oluyo. Gözlerimizin önünde birbirlerini yiyolar (her manada) Neyse klasik de bir olayları var. Ne zaman ayrılsalar Gökhan Elif'in aldığı tüm kazakları toplayıp iadeye getiriyo fakire fukaraya dağıtsın Elif diye, amk salağı :D Elif de kolyeleri topluyo buna veriyo tabi. Gene bir gün Gökhan almış poşetleri geliyo bizim sınıfa. Dedik hadi bakalııııııım neden ayrıldılar bakalım bu kez. Geldi gökhan bıraktı poşetleri gitti, Elif de kolyeleri verdi işte. Bir de tribe giriyolar sanki dersin tek celsede boşamış hakim ama bunlar boşanmak istemiyo. Mecburlar ayrılmaya sanki. Gökhan gitti Elif başladı ağlamaya. Kızlar toplandı tabi sakinleştirmeye çalışıyolar. Biz de dinliyoruz ne oldu acaba diye. Kız sustu başladı anlatmaya. Bir önceki akşam telefonda konuşurlarken Gökhan arapçada seni seviyorum'un nasıol dendiğini bildiğini söylemiş. Elif de madem biliyordun neden bugüne kadar bana arapça seni seviyorum demedin demiş. Bunla kalmamaış bir de ayrılmış çocuktan mal. Bi de öyle bi anlatıyo ki bana buu nasıl yapar ya falan die. Sanki aldatmış çocuk. Ben bunun üzerine çıkamadım valla. Bu arada ertesi tenefüs yanaştılar birbirlerine bir ertesi tenefüste de barıştılar.
     dr.rock
     Bi kız arkadaş anlatmıştı Askere giderken “şehit olabilirim, seni üzmek istemiyorum” demiş Askerliğini İzmirde yapması dışında sorun yok tabi
      benita
      Açıkça cinsel birliktelik yaşayacak mıyız diye sormuştu hayır diyince de ayrıldı. Dürüstlüğünü takdir ederim hâlâ
       chillinqueen
       nude atmamak. bu ne lan sanane olm atarım atmam benim vücudum değil mi
        gokcn5
        Sırf şunu yazmak için buraya kayıt oldum. Rüyamda iki gün üst üste yılan gördüğüm için ayrıldı benden kurgusuz ,sıfır şaka, net !
         fyodorovna
         Ev arkadaşım sevgilisinden turşuyu kavanozdan eliyle aldığı için ayrılmıştı.
          hesapsilindi00
          Bu devirde penye değiştirir gibi sevgili değiştiriyorlar. Sebeb; canım sıkıldı başka birisini istiyorum :)
           zeyzeynep_
           yıl:2020 yüzyıl:21.yy ayrılık sebebi..:etek boyu arkadaşlar yapmayın ya
            biristeri
            Her erkeğin hayatından bir orospu geçer, seninkinden de ben geçtim demişti.
             didiniglem
             Daha iyilerine layıksın : EVET ÖYLEYİZ :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.