Duyduğunuz An Moralinizi %99.9 İhtimalle Sıfıra İndirebilecek Cümleler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   "Seninle bir şey konuşacağım" cümlesi. Bu cümleyi hangi şart ve koşulda duyarsam duyayım panik atağım boy gösteriyor. Oysa hiçbir negatif anlamı olmayan, gayet normal bir cümle değil mi? Zaman zaman da altından başka bir şey çıkmıyor, konuşuluyor ve geçiliyor. Hayatta böyle cümleler var, yaşadığımız travmalardan mı, cümlenin yarattığı gizemden mi nedir bilemiyor ama bazı sıradan cümlelere karşı böyle bir korku durumu oluştu bende. Işık hızıyla moralimi yerle bir edebiliyor bazıları.
    kania_
    Yan odadan annem sertçe ismimi hitap edince ya öyle Bi duygu yok yani anlatamam.
     irmak676
     Neyse sen bilirsin bb
      caresizcare
      Ben sana demiştim
       benita
       Kilo mu verdin?
        muzlu-pasta
        "Git ekmek al" 22 oldum hala annem ekmek almaya gònderiyor aq
         vurz
         Elveda
          peripedia
          "Sen geçenlerde bir şeylerden bahsediyordun. Ne oldu o iş?" son zamanlarda korkulu rüyam olan ve moralimi mahveden cümle bu. Çünkü insanlara hayatıma dair her şeyden bir şekilde bahsediyorum ve hayata geçiremediğimde içerisinde bir hayli iğneleme olan bu cümle ile karşılaşıyorum.
           merivella
           '' Merve acil konuşmamız gerek '' çok pis, stres oluyorum, duyunca ne konuş az ne hakkında konuşcez beni ne kadar alakadar edicek
            sedefartuny
            Her şartta ve koşulda "Benim morali siffir siffir siffir siffir!" bir cümle duymama gerek yok ne yazık ki. Bazı durumlarda cümle kurmayacak olsa dahi insanlarla karşılaşmam bile yeterli olabiliyor hatta.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.