Düştüysek Kalkarız: Yeri Öptüğün Bir Anı dio'la
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   En dikkatlimiz ve serçe adımları ile yürüyenimiz bile hayatında bir kere düşmüştür. Hadi bu anları dio'layalım. Ankara'nın ayazında soğuk ve buzlu bir havada resmen ağzımın üzerine düşmüştüm. Ağzıma kar bile girmiş olabilir o tadı aldığıma yemin edebilirim.
    okadin
    Anıtkabir’de düşmüştüm. Aslanlı Yol’da. Her ne kadar başımı öne eğerek yürüsem de bir şekilde Ata’mın huzurunda yere kapaklanmakta varmış. Ne canım yandı, ne de utandım. Kalktım ve başım önde, mutlu ve gururlu yürüyüşüme devam ettim.
     redblack
     Universite yillari bahar donemi final haftasi dag eteginde mesire alanina ciktik alkol aliyoruz 3 erkek arkadas, cakir keyfi azicik gecmis haldeyiz. Goy goy, kahkaha almis basini gitmis halde. Telefon geldi, kizlarla sözlestik ders calisacagiz ama bizim ders calisacak halimiz yok, söz verdik diye yanlarina gidecegiz, kafalar dondugu icin akillinin biri dedi, kol kola inelim dusmeyiz digerleri tokezleyeni tutar, o an mantikli geldi, kol kola girdik, kucuk adimlar yerine sanki düz meydanda yuruyor gibi buyuk rahat adimlarla asagiya iniyoruz, biri bir tokezledi, o yuvarlaninca digerlerini de cekti pesine, 3 kisi yaklasik 100 mt yuvarlanip sondaki asfalta amele sümüğü gibi yapistik, her yerimiz kan, cizik icinde, kirik cikik yok ama. Ustumuzun tozunu silip "muahahaha nasil dustuk lan" diye gulerek gittik kizlarin yanina. Bunlar bizi gorunce panik haldeler tabii, kavga ettik sanmislar, hastaneye gittik polis cagirdilar, zor inandirdik dagdan yuvarlandigimiza😅
      rotasizkerim
      Geçtiğimiz senelerde bir tatile gitmiştim Antalya Kemer bölgesindeyim.duş almak için kabinlerin oraya gitmiştim. ve bir duş sırası var anlatamam. neyse duşumu aldım bir güzel rahatladım tam oradan ayrılacağım derken ayağım bir kaydı yanımdaki kızı da düşürdüm. güldük eğlendik ama bir utanmıştım bir utanmıştım anlatamam. ondan sonra o plaja bir daha gitmek istememiştim.
       ladydisko
       Arkadaşımın düğününde meyve suyunu fazla kaçırmışım basamağı farketmeyip yere çakıldım
        sozdedegilgozde
        Küçükken çok başıma geliyordu ama nazar değmesin uzun zamandır başıma gelmiyor :)
         ashihna
         Ahaha aklıma geldikçe sinirim bozuluyor. Ortaokuldayım, okulun bahçesi dolu. Arkadaşlarıma yetişmek için merdivenlerden hızlı hızlı inmeye başladım, son iki basamağı geçemedim ve yüzüstü bir şekilde yere düştüm. Suya atlar gibi bir andı. Utandım mı, canım acıdı mı hiç hatırlamıyorum çünkü hemen yerden kalkıp bahçede gezme etkinliğine katılmıştım.
          palmiye
          Düşme konusunda bu plartformda benden daha kötüsü olabileceğini tahmin etmiyorum. Surekli evin icinde, sokakda her yerde sürekli düşerim. En beteri unide sinava yetişmek için koşarken düşmemdi ve bunun erkek yurdunun önünde gerçekleşmesi. Ardından iki ay dizimdeki kırıkla yasamaya çalışmam. Korkunç 🤦‍♀️🙅‍♀️
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.