55
24.3.2020
Düştüğünüz En Komik Durum Neydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   venussss
   Arabanın aynasından kendime bakarken içerdeki kişinin camı açmasıyla korktuğum durumdur aşldkasdlasdl REZALETTT
    sara-eliyeva
    Hoşlandığım erkeğin yanında hava atarken merdivenlerden yuvarlanışım😨
     egeboi
     orta okulda geziye gidiyorduk kapadokya'ya okul ile. yolun ortasında deli gibi çişim geldi, mola vermeye falan da epey var. otobüsteki herkes goygoyda bi ben patso çocuk gibi pencereye döndüm dizlerimi sallıyorum gerginlikten. neyse en son dayanamadım dedim öğretmene altıma işicem diye. öğretmen gitti söyledi durdular otobanın kenarında. herkesin önünde indim çıkardım dalgayı işedim kenara ama nasıl utanmıştım. travma oldu herhalde hala dışardayken bir yere gitmeden hemen önce işemeye gidiyorum xd
      aylinozdl
      Birisi hakkında arkadaşıma ses kaydı atacakken ses kaydının hakkında konuştuğum kişiye gitmesi Arkadaşıma fotoğraf atarken sayfanın üni grubuna geçmesi ve benim hiç farkında olmadan 60 kişilik gruba saçma sapan fotoğrafımı atman silmeye çalırken de kendinden sil yapıp gönderiyi silemem çok çektim ben bu teknolojiden arkadaşlar
       yksc
       Lisede okul nöbetçisiyken sınıfın birine duyuru yapmak için girip kapıyı çekerken kapı kolunun elimde kalmasıydı. hala kapı koluyla beni bağdaştıran tanıdıklarım var ders dil ve anlatım tuttuğunu koparan deyimiyle de yüz göz olmuştum.
        lusnika
        Üniversite zamanında bir gün hocamız derse geldi kimse ders bitene kadar çıkmayacak dedi. Ben de yarım saat sonra okulda kıyamet koptuğu için çıkmak istedim yerimde duramadım. Ayağa kalktım kapıya doğru yürüdüm kapıyla aramda az bir mesafe varken ben bi takıldım kapıya kadar uçtum kapıya girdim güzelce. 1-2 saniye kıpırdamadım 150 kişilik sınıfa bakmamla hepsinin gülmesi bir oldu. Ben de bozulduğumu belli etmemek için gülmeye başladım. Hocaya baktım hoca da kahkaha atıyordu. Öyle işte. :(
         sadumankutlubay
         Seneler evvel kalabalık bir minibüse zar zor ittirerek bindikten sonra şoförün kapıyı kapatması ile birlikte sağ el parmaklarından dört(4) tanesinin kapı arasına sıkışıp kalması. Ardından acının verdiği erişilmez haz ile sesin çıkmayışı, minibüsün ilerleyip trağife takılması ve dışarıdan bir vatandaşın şoföre “kapıda sıkışmış parmak var” diye bağırmasıyla açılan kapı. Bu hatıratta komik olan kapı mıydı yoksa arayan sıkışan parmaklar mı ya da sesi çıkmayan ben mi?
          cappadocian
          Anne tarafından verilen , giderken çöpe at denilen çöp poşetinin ,aşırı dalgın ve unutkan tarafimca bir ilden başka bir ile taşınmasi.
           ezogelin
           Yeni tanıştığım kadına heyecandan annemin numarasını vermem
            seksi_bambu
            Lisede öğle arasında sınıftaki çöp kovasının orada sevişirken garibim ücretli öğretmen Serkan hocamın içeriye dalması, ben ve hatun donlar aşağıda kapıyı itmemiz onun zorlaması bizim itmemiz derken gerçekleşen olay. Neyseki yeni mezun bir öğretmendi de anlamamazlıktan geldi. Eğer hatun burada ve bunu görüyorsan sana selam, Ankara TBMM 01 beni bul!
             kitapkalem
             Kavga etmek amacıyla değil ama ciddi anlamda tartışmak için üst kat komşumun zilini çalmıştım. Konu uzadı, hakaret başladı. Derken adam beni evin içine çekip evde dövmüştü. Sonra karısı su ikram etmişti. Şimdi aramız iyi ama her gördüğümde gülmemek için kendimi zor tutuyorum.
              aynibokunlaciverti
              Telefonla müşterilerden pizza siparişi alırken, "hayırlı işler" diye kapattığım zamanlar olsa gerek.
               burciko
               Bi kere asansöre binmeden koladan büyük bir yudum aldım sonra tabi gaz göğsüme toplandı tutamadım ve geğirdim gerçekten çok utanmıştım.
                ezgisarikaya
                17 liralık sigarayı bakkaldan alırken 100 lira uzatıp 3 lira da bozuk vermem ve hiç bozuk para beklememem....... neyse
                 nebileymben
                 kız arkadaşıma ped alırken 2 ay flört ettiğim eski flörtüm ve sevgilisiyle kasada karşılaştım. kız büyük bir içtenlikle sarıldı ve hal hatır konseptli 2 dakikalık bir sohbetimiz oldu pedi satın aldığım esnada. pedi alıp montumun cebine koydum elim ayağım dolaştı ve sessizce görüşürüz diyip ayrıldım ordan. giderken çok merhamet dolu bir şekilde baktı. umarım aklı karışmamıştır..
                  ketcaplisarma
                  Benimki çok kötüydü yaa 😿😿😿 Aslında komik durum değil dee... Biz arkadaşımla yemekhaneden çıktık yürüyorduk bi anda mal dedi ki isim vererek "eee senin şu ... nerde?" dedi dalgasına. aslında sevdigim falan değildi de işte ve o sırada çocuk arkamızdaydı ve bizi duydu 😤 aklıma gelen bi rezil anım 😂 ve o çocuk da o günden sonra öyle bi havalandı ki
                   ketcaplisarma
                   Bi keresinde bizim sınıftan bi çocuğu görüntülü aramıştım YANLIŞLIKLA
                    metrosexualfruitcake
                    Küçüktüm(eh işte), soğuktu(ankara ayazı), hastaydım(felaket) eskişehir yolunda otobüs beklerken paçalara bıraktıydım...
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.