Dünyanın En Gıcık İnsanları Bazı Doktorlar Olabilir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   caresizcare
   Tabii anlıyorum o özgüveni saygım sonsuz onlar olmasaydı kim bilir ne haldeydik Hele ki bu günlerde Ama sana bir şey soruyorsam doktor bey abi demekki bilmediğimden Bunu cevaplamak nasıl zor olabilir anlamıyorum Bizde bilmediğimiz için endişeliyiz ne var en pratik kısa cümlelerle bile anlatsan
    efeoeztuerk
    rapor vermeyen aile hekimi, bu sayiliyor mu
     nickimdebileolmaz
     Bir kaç kez doktor dövmek istedim çünkü aşırı kibirli ve kaba konuşurlar, doktora el kalkmaz diyenler gelecektir beş beş parmağın beşi de aynı değil.
      benita
      Aklıma acilde, serum yerken yavaş ilerliyor diye kalanını şırıngaya çekip direk damardan veren dr geldi
       ceviz-agaci
       Meslek değildir gıcık olan insandır mesleğine uymayan gene insandir
        me_out_bye
        İnsanı poşet gibi çalışma tezgahı gibi kullanan doktorların aQ. +"müşteri" olarak gören. Parası yolunacak müşteri* Şerefini skym. Diğerleri iyi olan kalbi onuru ile mesleğini yapan insanlar için çabalayan başımın üzerine yeri var.
         vurz
         Doktorlara saygim sonsuz, ama birkac kere su tarz doktorlara denk geldim,kapinin onu hasta dolu, o icerde telefonda lak lak yapiyor ya da diger doktorlarla goygoy derdinde, hatta uyardim bazilarini, bekliyoruz farkinda misiniz diye icerde hasta var diyen olmustu körüz cunku biz
          lellu
          Doktorlar değil de, hemşireler, laborantlar, teknikerler, att ler, 112 santral, tıbbi sekreterler, hasta bakıcılar, temizlikçiler bile ya. Buradan kaf dağına kadar gıcık, kibirli, kendini beğenmiş burnu havada ve empatiden yoksun öyle söylemleri oluyor ki mide bulandırıcı. Bu saydıklarım genelleme değildir tabi.
           cinayetvaraga
           Gıcık insanın meslegi, cinsiyeti, yaşı yok. gıcık olan gıcıktır.
            kaaninteyzesi
            Hiçbir şey göründüğü gibi değil ama neyse.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.