Dünyadaki En Karmaşık Yapı: İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Bazen evet ben onu çok iyi tanıyorum dediğin kişiyi bile tanıyamıyor insan. Aileni , arkadaşını, sevgilini, kimseyi... Az önce o kadar garip hissettim ki , sıradan bir konu üzerinde konuştuğum kişinin bilmediğim onca yönü varmış. Bulmaca gibi insanlar. Ben kendimi daha yeni yeni çözüyorum bir de çevre... Birini genel hatlarıyla az buçuk tanıdığım zaman daha derinlerde çıkabilecek değişik onca özelliğe şaşırmıyacağım artık. Sanki konuştuğum kişi başka biriymiş gibi hissettim , başka biri yazıyormuş gibi, garipti. 😶Dumur oldum. Çevrenizdeki insanların hiç tahmin etmediğiniz özelliklerinin farkına vardığınızda nasıl karşılıyorsunuz?
    moon_night
    Özet geçecek insan evladı var mı
     nickimdebileolmaz
     Sorun onda değil sende gibi, uzun zamandır arkadaşın olan kişiyi tanımıyorsan onu yeterince dinlememiş, gözlemlememişsindir.
      kania_
      Ben neysem oyum çok şükürde ama artık kendimden de şüphelenmeye başladım
       eo110
       İnsanın kendisinde bile hayrete düştüğü durumlar olabiliyor. Çaresizlik anında, tercih yapma durumunda yada ne bileyim saçma sapan bir durumda bile hepimiz kendimize yabancı olan tavırlar sergiliyoruz. Ben tam anlamıyla tanımanın mümkün olmadığını düşünüyorum 👍🏿
        _gizem_
        sadece dengesizim 😑
         gregory_
         Sasirmamayi ogrendim, insanlarin yapamayacagi sey yok.
          eflayilmaz
          Öngörülemez varlıklarız, o yüzden zaten hayat bu kadar sürprizlerle dolu
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.