7
25.12.2020
Dünya Sağlık Örgütü: Koronavirüs İçin Üretilen Aşıların Covid-19'a Karşı Koruduğunu Gösteren Bir Kanıt Yok
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gulfemkaya
   Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Sözcüsü Tarik Jasarevic, koronavirüs için kullanılmaya başlanan aşıların koruyuculuğuna dair ellerinde kanıt olmadığını söylemiş. Açıklamasına da bu ifadelerle devam etmiş: "Bu nedenle aşı olan herkesin, toplumun genelini korumaya ve toplumsal bağışıklığın kazanılmasını sağlayana kadar gerekli önlemleri almaya devam etmesi, fiziksel mesafe kuralına uyması, maske kullanması, ellerini temizlemesi ve kalabalık yerlerden kaçınması gerçekten önemli"
   https://t24.com.tr/haber/dso-asilarin-covid-19-a-karsi-korudugunu-gosteren-kanitimiz-yok,922885
   Kaynak
   Dünya tamamen virüs etkisiyle panikken ve umutsuzken ve devlet yöneticileri, sağlık bakanları aşılarının etkililiği üzerine veriler üzerinden konuşurken bence çok yersiz bir açıklama olmuş. Ben açıklamayı gördükten sonra açıkçası aşılar konusunda kandırılıyor muyuz diye düşündüm. Bence birçok insanı aşıya karşı soğutacak ve aşıdan uzaklaştıracak bir açıklama olmuş. Siz bu açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?
    caresizcare
    la az önce bakan %90 koruyor dedi ya la Kime inanacağımızı şaşırdık
     ali-vercetti
     ilgi istiyorlar amk illa muhalefet olacaklar her boka fahrettin başganımın sağ daşşağı>DSÖ
      sedefartuny
      Dünya Sağlık Örgütü atıl bir örgüttür benim için artık. Sürü bağışıklığını mı dillendirmeye başladı şimdi de? Neden kanıt sunmuyor? Politik söylemler bunlar dikkate almamak lazım.
       busecikcik
       bize kafayı yedirtmeye devam anlaşılan.
        cinayetvaraga
        ne kadar güzel haberler. çok ihtiyacımız var çorbada kıla tüye.
         patronice24
         Eğer ben karşılaştığım arkadaşıma doya doya sarılacaksam, Eğer ben çocuklarımı doya doya dışarıya çıkaracaksam, Eğer benim uzakta kalanlarıma olan özlemim dinecekse, Eğer evine ekmek götüremeyenler artık rahata kavuşacaksa ben bu aşıyı vurulurum. Ömrüm kısalacak bile olsa bunu yaparım. Uzun ve böylesine saçma bir hayattansa, kısa ve mutlu bir hayatı seve seve yeğlerim.
          eflayilmaz
          Bir gecede şu yatağa geleceğe dair umutla giremeyecek miyiz ya? Sürekli aşı kötüleme haberleri, virüs mutasyona uğradı çok yaygın, günlerce evden çıkmamaya devam. Vallaha bıktım ya
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.