59
11.10.2020
Dünya Kız Çocukları Günü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Bugün Dünya Kız Çocukları Günü. Bu gibi günler bana hep çok yapay gelmiştir ama bugünün çok farklı olduğunu düşünüyorum. Belki kız çocuk annesi olmamdan, belki kız çocuklarına yüklediğim misyondan kaynaklanıyor bu durum. Buradaki tüm kız çocuklarının ve kız çocuk anne babalarının Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutluyorum.
   0
    tam1peach
     monaiman
      benita
      En çok anne babasından hakettiği değeri görmeyip üzerine zulüm gören, travma yaşatılan çocukların kutlu olsun
       gregory_
       Her gün çocukların olsun.
        hickurusu
        Bol kahkahalı günleriniz olsun güzel masum çocuklar..
         eski_bi_tanidik
          mevsimlerdensnbahar61
          Hep gülün çocuklar kahkahanız umut saçsın pas bağlamış gönüllere...
           _suveyda_
           Şimdi instagramda kızımın fotoğraflarına bakarken gördüm bu başlığı. Geçen sene bugün kızımla karşılıklı aynı patatesi uçlarından ısırırkenki fotoğrafımızı paylaşıp 'Aşk dediklerimin hepsi yalanmış, seni sevince anladım ❤❤❤' yazmışım. Başta kendi kızım olmak üzere tüm babasının prenseslerinin günü kutlu olsun. Kuzucuklar cennetten daha değerlidir, kimse değerlerini bilmese bile.
            mrlawyerkk
            Kutlu olsun, çocuklar hep mutlu olsun. Kız çocukları ayakları üzerinde durmayı öğrensin, bir erkeğe bağlı olmaması gerektiğini, kendi kendine yetebileceğini, ona dayatılan toplumsal rolleri benimsemek durumunda olmadığını, değerli olduğunu.
             kaaninteyzesi
             Ben de teşekkür etmek isterdim ama tohuma kaçalı çok oldu. . buradaki tüm babaların ve annelerin kızlarının, ve buradaki genç kizlarimizin günü kutlu olsun 😍❤️
              sedefartuny
              Kız çocukları ve tüm çocukların güvenle yaşadıkları, değerli görüldükleri, çocuk gelinlerin, cinsel istismarın olmadığı bir toplum ümidi ile... Tüm kız çocukları ve içerisinde küçük bir kız çocuğu uyuyan hemcinslerimin Dünya kız çocukları gününü kutluyorum.
               me_out_bye
               Kutlu olsun minnaklar. Nice mutlu senelere.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.