53
11.10.2020
Dünya Kız Çocukları Günü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Bugün Dünya Kız Çocukları Günü. Bu gibi günler bana hep çok yapay gelmiştir ama bugünün çok farklı olduğunu düşünüyorum. Belki kız çocuk annesi olmamdan, belki kız çocuklarına yüklediğim misyondan kaynaklanıyor bu durum. Buradaki tüm kız çocuklarının ve kız çocuk anne babalarının Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutluyorum.
    benita
    En çok anne babasından hakettiği değeri görmeyip üzerine zulüm gören, travma yaşatılan çocukların kutlu olsun
     gregory_
     Her gün çocukların olsun.
      hickurusu
      Bol kahkahalı günleriniz olsun güzel masum çocuklar..
       mevsimlerdensnbahar61
       Hep gülün çocuklar kahkahanız umut saçsın pas bağlamış gönüllere...
        thetalentedmrripley
        Şimdi instagramda kızımın fotoğraflarına bakarken gördüm bu başlığı. Geçen sene bugün kızımla karşılıklı aynı patatesi uçlarından ısırırkenki fotoğrafımızı paylaşıp 'Aşk dediklerimin hepsi yalanmış, seni sevince anladım ❤❤❤' yazmışım. Başta kendi kızım olmak üzere tüm babasının prenseslerinin günü kutlu olsun. Kuzucuklar cennetten daha değerlidir, kimse değerlerini bilmese bile.
         mrlawyerkk
         Kutlu olsun, çocuklar hep mutlu olsun. Kız çocukları ayakları üzerinde durmayı öğrensin, bir erkeğe bağlı olmaması gerektiğini, kendi kendine yetebileceğini, ona dayatılan toplumsal rolleri benimsemek durumunda olmadığını, değerli olduğunu.
          sedefartuny
          Kız çocukları ve tüm çocukların güvenle yaşadıkları, değerli görüldükleri, çocuk gelinlerin, cinsel istismarın olmadığı bir toplum ümidi ile... Tüm kız çocukları ve içerisinde küçük bir kız çocuğu uyuyan hemcinslerimin Dünya kız çocukları gününü kutluyorum.
           me_out_bye
           Kutlu olsun minnaklar. Nice mutlu senelere.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.