Dünya Kız Çocukları Günü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Bugün Dünya Kız Çocukları Günü. Bu gibi günler bana hep çok yapay gelmiştir ama bugünün çok farklı olduğunu düşünüyorum. Belki kız çocuk annesi olmamdan, belki kız çocuklarına yüklediğim misyondan kaynaklanıyor bu durum. Buradaki tüm kız çocuklarının ve kız çocuk anne babalarının Dünya Kız Çocukları Günü'nü kutluyorum.
    mehmet_08
    Amin
     benita
     En çok anne babasından hakettiği değeri görmeyip üzerine zulüm gören, travma yaşatılan çocukların kutlu olsun
      gregory_
      Her gün çocukların olsun.
       hickurusu
       Bol kahkahalı günleriniz olsun güzel masum çocuklar..
        eski_bi_tanidik
        Thanks cnm
         mevsimlerdensnbahar61
         Hep gülün çocuklar kahkahanız umut saçsın pas bağlamış gönüllere...
          thetalentedmrripley
          Şimdi instagramda kızımın fotoğraflarına bakarken gördüm bu başlığı. Geçen sene bugün kızımla karşılıklı aynı patatesi uçlarından ısırırkenki fotoğrafımızı paylaşıp 'Aşk dediklerimin hepsi yalanmış, seni sevince anladım ❤❤❤' yazmışım. Başta kendi kızım olmak üzere tüm babasının prenseslerinin günü kutlu olsun. Kuzucuklar cennetten daha değerlidir, kimse değerlerini bilmese bile.
           mrlawyerkk
           Kutlu olsun, çocuklar hep mutlu olsun. Kız çocukları ayakları üzerinde durmayı öğrensin, bir erkeğe bağlı olmaması gerektiğini, kendi kendine yetebileceğini, ona dayatılan toplumsal rolleri benimsemek durumunda olmadığını, değerli olduğunu.
            sedefartuny
            Kız çocukları ve tüm çocukların güvenle yaşadıkları, değerli görüldükleri, çocuk gelinlerin, cinsel istismarın olmadığı bir toplum ümidi ile... Tüm kız çocukları ve içerisinde küçük bir kız çocuğu uyuyan hemcinslerimin Dünya kız çocukları gününü kutluyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.