Dün Bir Psikoloğu Dövüyordum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gollummm
   Minicik bir boy, sandalyeye oturdu, o an kafası kaldı masa ile arasında. Boyundan büyük konuşma derler ya tam uydu kendine. Neyse bu bıdı bıdı detaylara girmeyeceğim. Bu saçmaladı. Ben de aldım elimdeki poşeti ilaçları çıkardım masaya koydum, bir zahmet sen iç dedim, çıktım! Sonra dedim böyle insanları şikayet etmek lazım. Aynı hastaneyi her aradığımda yarın dediler şikayet için, ben olayı anlayınca 184 aradım detayları ile şikayet ettim. Bunu niye anlattım, biz anlayıp şikayet edebiliyoruz ama bazı sesi çıkamayan gariban insanımızada bunu yapacak o Yavşak! Ondan dolayı görevi yaptım. Not: konu anlaşılmadi sanırım o benim doktorum değildi sanırım asistandi. Başka bir nedenle onunla karşılaştım. Bakanlığa şikayet ettiğime ve dikkate alındığına göre zaten durum net Ben kimseye şiddet uygulamam istediğim demek istedim!!!!
    _gizem_
    ama bir doktora şiddet uygulamak yasal bir suçtur yaptığı görevi beğenmiyorsanız doktorunuzu değiştirin çok zor değil
     monaiman
     Olayı anlatmazsan nasıl yorum yapalım? Hem ne malum senin suçsuz olduğun? Müneccim miyiz biz?
      mrsnl33
      Doktorun sana dediklerini yazsaydın keşke.Ustelik bu insanlar senelerdir o işin eğitimini alıyorlar,belki de senin iyiliğin için bi şeyler söyledi de sen anlamadın.
       kania_
       Doktoru değiştireyin olayı anlatırsan bizde kimin suçlu olduğunu anlarız belki 😇
        gregory_
        Bugün kimi??
         badideasensei
         Ben sırada beklerken doktor sağ olsun o kadar bekletti ki fenalaştım iyice. Önümde hasta olsa anlarım o da yok, bekle bekle iyice fenalaştım. O gün hastaneden çıkarken şikayetçi olduk. Ertesi gün kadın o kadar nazik ve özveriliydi ki 😌 Mağduriyet durumunda doktorunu değiştir ya da git şikayetçi ol. Şiddete gerek yok.
          absurdizm
          Psikologlar ilaç vermiyoki
           eflayilmaz
           saçmaladı derken? olayların etkisiyle bana kalırsa çok öznel yorumlar yaparak herhangi bir psikoloğa ya da psikiyatriste sözlü ya da fiziksel şiddet göstermeni meşrulaştıramazsın
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.