Düğün Salonlarında Hunharca Pastayı Alkışlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isirgan_otu
   Hep merak ettiğim kafama takılan bir konudur bunun özel bir anlamı varmı yoksa sürü psikolojisinin insana dayattığı bir eylem midir diye sessizlik oluşur fon müziği verilir, ve tam o anda orkestracı zehirli oku atar hep beraber alkışlıyoruuz diye, kimse de çıkıp sormaz arkadaşım biz pastayı niye alkışlıyoruz, pasta kesilirken gelin ve damadı alkışlasak ya diye😅
    tsukyomi
    Gelini damadı niye alkışlayalım ya dağları mı deldiler? Zaten paramızı da almışlar alt tarafı evleniyorlar diye, yerde gezen karıncayı alkışlarım onları alkışlamam. Ekonomime darbeye alkış tutmam. Sinirlendim şimdi ya.
     kanadadabiryusuf0
     düğünlerde pasta mı kesiliyormuş
      eski_bi_tanidik
      Gecende düğünde pasta krizi geciriyodum ve pastayı alkışliyodum mk dhdjdjdjjd muqdu. Bi kendiminkini yedim, yanimizdaki komsu yemiyormus o verdi, bir de artmış koca koca bize getirdi djjdjdjddk
       absurdizm
       düğündeki en mantıklı ve anlamlı sey pasta çünkü
        asit
        Göze alıp o ortama girdiysem ve buna katlandıysam o pastayı mideye indirene kadar alkışlarım. Oturur sohbet bile ederim.
         slmbnarda
         Bu pasta aq nasıl alkışlamanmasın?
          1cerenaltay
          Masum köylülük
           cokbilmisdegilcokbilen
           genel olarak saçma bir aktivite bence zaten
            patronicee
            Alkış neymiş kardeşim ben ıslık bile çalıyorum. Evlendikten sonra yaşayacakları saçma sapan hayatları film şeridi gibi gözümün önünden geçtiği için pastaya değil salonun köşesine gelip giden baloncuyu bile alkışlarım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.