Dostluğunuz Siyasi Görüşlerinizin Farklı Olmasından Etkilenir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Benim etkileniyor. Yani sonradan olan bir siyasi görüş değişimine karşı bir fikir beyan edemem çünkü yaşamadım. Dostlarımı buna göre tercih ederim ki aynı şeylere benzer tepkiler verebilelim. Hal böyle olunca etkilenmesi gereken bir durum da kalmıyor ortada. Buna etkilemez diyen de samimi değildir bence. Yani siyasetten tamamen uzak bir hayat sürmek mümkün mü? En basitinden şu zamandaki durum için birkaç yıl önce x fiyatına aldığınız bir şeyin şu an 5x fiyatında olmasına benzer tepkiler veremiyorsanız saçma sapan bir ortam oluşur. Dolayısıyla bu gibi durumlarla karşılaşmamak için seçim en başından yapılmalı. Etkilemez diyenler de nedenlerini açıklarsa biz de aydınlaşmış oluruz.
    _gizem_
    SAWUNMADIM
     merivella
     Beni kişiliği etkiliyor hangi partili oy vermiş hangi siyasi görüşe sıcak bakıyor onu ilgilendirir
      gregory_
      Siyasal islamcilarla dost olamiyorum ve de fasistlerle.
       mrsnl33
       Benim etkilenmez.Cevremde benden farklı görüşleri çok arkadaşım oldu.Aradaki saygıyı geçmedikten sonra oturup siyasette konuşuruz hatta.
        palmiye
        Bunu uyguluyorum.
         pisilamest1
         Tabii ki etkilenmez.Sonuçta saygı diye bir şey var.İster o A partili olsun ister ben B partili olayım.Hiç fark etmez.İnsan olsun,saygılı ve merhametli olsun yeter :)
          kitaptakikurt
          uzun senelik dostlarım benimle aynı görüştedir zaten,yeni tanıdığım insanlarla ise farklı görüşteysek siyaset yapmam gerektiği kadar samimiyetim vardır dostluk kurmam
           badideasensei
           Hayır -karşılıklı olarak saygı duyulması şartıyla-
            merilolika
            genelde etkileniyor etrafımdakiler benimle aynı görüşte oldukları için dostluğumuz devam ediyor
             40cmcetvelrevised
             Evet. Kony gibi birini desteklerseniz bozulurum. Teşekkürler 40 cm out.
              rahat
              bozulmaması gerekir ama bozuldu. kendimi bildim bileli tanıdığım tamircinin oğlu bir arkadaş vardı. içmeye beraber giderdik dağ başına. iç anadolu coğrafyası işte. arabayı bir tepeye çekerdik içerdik. daha sonra bu arkadaşın akrabası meclise girdi. o oto tamircisi büyüdü de büyüdü. adam galerici oldu. biz yine aynı şekil muhabbetlere devam ederken baktım adam artık bize pas vermiyor. olur dedik işinde gücünde artık ama daha sonradan bir kez bizi tersledi mekanda böyle şeyler konuşmayın diye. ufak tefek siyasi konuşuyorduk. ona da eyvallah dedik işi bozulmasın adamın. daha sonra whatsapp grubundan çıktı adam. kendi kendine triplere girdi yani. benim bundan anladığım şu. siyaset değil de para etkiledi bizim arkadaşlığımızı. adam artık ben karşı mahalledenim sizinle işim yok dedi. saygı duyuyorum. anasının damına kadar yolu var.
               ali-guler-ates
               Kamuda taşeron olarak çalışıyoruz kadro muhabbeti olacakken bıyık altı sırıtan iş arkadaşı kadro verilmeyince " olsun zaten benim ihtiyacım yok ki " derse bi küçük etkilenebilirim 🙈🙉🙊
                kafatamircisi
                Etkilenir, arkadaş grubum ve çevrem hep aynı görüşte olduğum insanlar sağ görüşlü ve muhafazakar bi kişiyle ne kadar samimi olabilirim?
                 pazartesi
                 Fanatikse evet.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.