Dost Kazığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Arkadaşlar canım o kadar sıkkın ki, ailemin bilmediği bir durum var şu an bilmemeleri gerekiyor, durumu anlatamadım, arkadasımdan yardım istedim bir arkadasımın yanına gitmem gerekiyor bunun için de Gaziantep'deki arkadaşımın yanına ugrayıp oradan Hatay'a geçmem gerekiyor ben de durumu anlattım ve aciliyetini anlatmama ragmen bana "seninle ilgilenemem ben burada işim çok var dedi, onu bırak benim başımı belaya sokma burada yeterince sıkıntım var zaten" dedi ben böyle kalakaldım. Ben onun yerinde olsam direk gel derdim, bir de beni İnstagramdan çıkarmış şaka gibi 🤷‍♀️🙄
    sedefartuny
    Kolay kolay atlatılabilir bir şey değildir. Zordur, çok uzun zaman geçmiş olsa bile çok acıtır. Dostunuzu da düşmanınızı da iyi seçin ki bu gibi kazıklara maruz kalmayın.
     terliklihayvan
     nasıl bir iyilik istediğini bilmeden yorum yapmak mümkün değil tabii, ama insanların bir kısmı için "arkadaş" tanımı, "uygun koşullarda vakit geçirilen kişi" şeklinde. koşulları uygun değilse uyumlulaştırmaya, imkan ve fırsat yaratmaya çalışmıyorlar. bu kimseler sıklıkla arkadaşlıkların altyazısındaki alışverişin, alayım vermeyeyim tarafında oluyorlar. pek uzun tutmamak lazım bunları hayatımızda.
      marvelhulk
      sen o arkadası boş ver ondan fayda gelmezmiş zaten kendi çıkarı için seni yanında tutan bir arkadaşmış , senin için en iyisi olmuş
       silmarillion
       Nasıl bir durum içindesin bilmiyorum ama bu durumlar sık yaşanıyor mu? Çünkü bazen insanlardan çok şey beklemiş olabiliyoruz, yine de dostunsa onun açısından düşünmeye çalış biraz da.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.