Döne Döne İzlediğiniz Comfort Filmler Neler?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Arkadaşlar hepinize oluyordur bazen sadece kafanızı rahatlatmak için sıfır beyin hücresi kullandırtan tamamen boş olduğunuz için izlediğiniz filmler vardır. İzlediğinizde sizi mutlu eder fakat hayatınıza da hiçbir şey katmaz. İşte böyle comfort filmleri bu başlık altında topluyoruz. Benim için genelde bu filmler romantik-komedi türünde oluyor. Mesela Pride and Prejudice ya da Amelie olabilir. İkisi de kaliteli yapımlar, izlerken sizi yormuyor. Böyle mutlu mutlu bir yerlere gidiyorsunuz. O an ortamdan uzaklaştırıyor, verdiği önemli bir mesaj yok.
    lutfen-ama
    Ben öyle filmler izleyemiyorum sıkılıyorum. Bende mi bir sıkıntı var yav? :)
     gregory_
      tsukyomi
      Animasyon bu konuda ilaç gibi geliyor. Madagaskar ve Buz Devri serileriyle Zootopia'yı ne zaman canım sıkılsa döndüre döndüre izliyorum. Bilhassa Madagaskar 3 panik atak kesiciye dönüştü bende. Hepsi de hayatıma birçok şey katıyor ama, orası ayrı.
       eo110
       Çingeneler zamanı. Film çok iyi ancak 4 buçuk saat olduğu için salıyorum 🙂
        asit
        Döne döne film mi izlenir ya nasıl odaklancan. uzat ayaklarını otur izle
         absurdizm
         Titanic
          eflayilmaz
          Bende Harry Potter serisi böyle bir etki yaratıyor. İzleyecek hiçbir şey bulamadım ve modum yoksa seriden bir filmi aç izle, inanılmaz rahatlatıyor
           arasserin
           Fast and Furious serisi
            tiroyitbezi
            Wall.e, Gora,Arog ve bin kere izlediğim diğer filmler. Olayları ve konuyu bildiğim için sıfır beyin gücü ile izliyorum ama her seferinde sıkılmadan eğlendiriyor.
             makeup_alp
             İzlediğim filmi tekrar izleyebilme oranım çok düşüktür ama bir kaç tane filmi tekrardan izlediğim oldu tabii ki. Parazit bunlardan bir kaç tanesi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.