Dominik’ten Canlı Yayın (10 Temmuz 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Aylardır müptelası olduğumuz Survivor’da bir ilk yaşanıyor. Bugün yarışmacılar canlı yayınlanan bir oyunda kıyasıya yarışacak. Son üçü belirleyecek eleme de canlı yayında olacak.
    okadin
    Son programlarla birlikte Acun ciddi bir sosyal medya baskısı ile karşılaştı. Oyunlarda kurgu yapıldığı, istenilen yarışmacıya oyun kazandırıldığına dair. Canlı yayında oyun oynatmak anlamlı bir strateji olmuş. Belki de yarışmacıların gerçek performanslarını, mola yapmadan oynanan oyunları ve en önemlisi anlık Sms’te neler olacağını ilk defa göreceğiz. Heyecanlandırdı beni bu olay. Bitişe yakın baya bir kan kaybetmişti Survivor çünkü.
     mrlawyerkk
     İlk oyunda oyun alanına arkadan vermişler müziği. Yarışmacılar o neydi ya öyle kızıldereli müziği gibi dedi. Ulan biz yıllardır o gerilim dolu müziklere maruz kalıyoruz. Siz daha yeni mi duydunuz? Sorsan hepsi Survivor’un sıkı takipçisi. Cast’sınız işte kabul edin.
      sedefartuny
      Yarış tamam da eleme nasıl canlı olacak? Beyoğlu bilmem kaçıncı noteri tarafından onaylanmıyor muydu Sms’ler? Bant yayınlarda eleneni açıklarken bir saat geçiyordu. Herhalde şimdi 2-3 saat Tv 8’e hapseder bizi Acun Bey.
       peripedia
       Sağ üst köşede canlı yazması dışında gerçekten canlı yayın olduğuna dair bir ibare yakalayamadım ben. Bir ara drone görüntüsü takıldı sadece o kadar. Hiç mi eksik gedik ya da bir yayın kazası olmaz. Yarışmacılarda da extra bir heyecan göremedim. Ya Acun Medya gerçekten çok profesyonel ya da bant yayın izliyoruz arkadaşlar. Dur bakalım elemede anlarız gerçekten canlı mı değil mi?
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.