Domates Pahalı Ama Ben Değerlerime Sahip Çıkmak İçin Son Kez AKP Diyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   var mı böyle diyen gençler? siz ya da çevrenizde daha önce akp'ye oy verip son kez akp diyen var mı merak ediyorum. Abdulkadir Selvi şöyle demiş: "Muhafazakâr seçmen son tahlilde, ‘Evet, hayat pahalılığı var. Ben zorlanıyorum’ der ama nihayetinde, “Her şey 2 kilo domates değil” der. Domatese değil, değerlerine oy verir." verecekler mi merak ediyorum. verecek olanlar nedenlerini söylesin neymiş o nedenler tartışalım.
    gaziosmanpasacumhurbaskani
    @domatescokpahali
     domatescokpahali
     ahahaha ben bunu 2 yıl önce söyledim domatespahali diye :D
      mrlawyerkk
      Her şey bazen o kadar 2 kilo domates ki. O anne baba markete gittiğinde bir şeylerin sürekli etiketine bakmak bir matematik yapmak zorunda kalıyorsa o çocuklar etle sütle sebze ile bile beslenemiyorsa evet her şey iki kilo domates arkadaşım.
       sedefartuny
       Ben değerlerime de saçma sapan bir partiye de sahip çıkmak istemiyorum. Ben domates ucuz olsun istiyorum ya neden anlamıyorsunuz ki?
        allf0rmia
        okul hayatında x'e değer ver dediler sivil hayatta domatese değil domatesin pahalılığından sorumlu olanlara değer ver diyoollla hayır abicim sakin ekonomiyle bir hayat sürdürmek istiyoruz dedikçe olsn olsn sen yine de bi değer veriver çoçum diye beliriyolar bişey diyim mi biz sadece gülüyoruz bu söylemlere önce değerlerim bana sahip çıksın -,-
         sairsel
         Ortada verilecek bir değer bırakmadınız!Şimdiye kadar öngörülen kaygılar yavaş yavaş kendisini göstermeye başladı. Yanlış politikalara bugüne kadar destek olmadım bundan sonrada olmam.
          peripedia
          Neyin değerinden bahsediyorsunuz siz Allah aşkına insanların ceplerinde beş liraları kalmadı beş lira. Değere meğere sahip çıkacak halimiz kalmadı bizim.
           silivri
           Süleyman Demirel'in bir sözü var. "Boş tencerenin deviremeyeceği iktidar yoktur."
            detokssuyu
            Bu biz domatesi ucuzlatamıyoruz ey vatandaş demenin alternatif yolu mudur hocam?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.