Dolarla Uğraşmıyoruz İstesek Doları Düşürürüz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Berat Albayrak'ın açıklaması.
   https://www.yurtgazetesi.com.tr/ekonomi/berat-albayrak-dolarla-ugrasmiyoruz-istesek-dusururuz-h165142.html
   Kaynak
   gösterelim sonra sallamış olmayalım. "Dünyadaki belirsizlikler, ABD seçimleri, pandemi, ülkeler arasındaki sıkıntılar. Hepsi dövizin yükselmesine neden oluyor. Biz dolarla uğraşmıyoruz. İstesek düşürürüz."
   https://www.youtube.com/watch?v=i-Taumv1Urw
   https://www.youtube.com/watch?v=i-Taumv1Urw
   Çok beklersiniz demişti, çok beklemedik. Enerji ve Tabii lan manyak mısın bakanlığı yaparken işler biraz daha iyiydi sanki. güncel dolar kuru: 8.52 tl güncel euro kuru: 10,12 çal keke çal
    patiklipengui
    2017'de dolar 3.90 kuruştu 3 sene sadece 3 sene içinde kaç kat üstüne koymuş. Çok merak ediyorum hani çok dinli imanlasınız ya o kafalarınızı altın varaklı evlerinizde kuş tüyü yastıklarınıza rahat koyabiliyormusunuz? Gençliğimi, gençliğimizi aldınız lan elimizden!
     lutfen-ama
     Enerji ve Tabii Lan Manyak Mısınız Bakanlığı!?? Çok iyi geeçekten.
      darren
      Olum şu adamı konuşturmayın her konuştuğunda 1-2 lira yükseliyor dolar🙂🙂
       sfkbykl
       dolarla uğraşmaya gerek yok ama kapanan fabrikaları yeniden açmaya, 27 şehirde patates ekmenin yasak olduğu gibi tarımsal faaliyetlere izinler verilse, betona para yatırmak yerine teknolojiye para yatırsak, batının kötülüklerini almak ve onlarla kavga etmek yerine bilimi ve feni alsak zaten dolar düşmeye başlar... yapılması gerekenler yapılsa keşke... bakanın haklı olduğu yan "kimse dolar ile uğraşmamalı" eksik olduğu yan "önemli olan üretim yapmak" dememesi... vatandaşın haklı olduğu yan "artan dolarda eriyen paramız" haksız olduğu yan "aynı anda hem işyerinde işçi hem de ülkenin bakanı olamazsınız" ülkesini en çok seven en çok konuşan değil işini en iyi yapandır. keşke bende dahil 80 milyon Türkiye vatandaşı hepimiz işlerimizi en iyi yapsak. (linç edeceklere not hiçbir siyasi parti zerre umrumda değil hiçbir partili değilim hepsi birbirinin fotokopisi olan partileri tutmanın manası yok... 80 milyon vatandaşın içinde bende varım beni linç edecek olan sende varsın siyasiler de var herkes var anlarsan...)
        palmiye
        Her gün maaşımın ellerimin arasında erimesine şahit oluyor, izliyorum. Acı veriyor.
         ebru-celik19
         Ucuz işçi ülkesi olacağız, bunu yapmaya çalışıyorlar, yabancı sermayeciler gelip fabrika kuracak 300, 400 dolara işini yaptıracak , İşsizlik bitecek güüüüüya, bi insan neden ülkesini bu hale getirmek ister ki, bu kadar nefret neden
          samanyolundan
          Allahım kimseye böyle bir akraba vermesin
           semih-kurnaz
           Kur eşeğin siki kadar yükseldi, götüne sokmayı düşünmüyorsa bu kadar yükselmesi iyi değil, kur'a müdahele edilmesi gerek. 10 TL'nin altında bir dolar var şu an..
            eski_bi_tanidik
            Ağam bizlen eğlenir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.