Dolar Almak İçin Geç mi Kaldık?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   şu an dolar kuru 10.16 tl civarında. 10 tl olmaz dediler çok kolay bir şekilde oldu. şimdi size soruyorum, doların bu tırmanışı devam mı edecek?
    lovewkoko
    geç kaldığımızı düşünmüyorum bu kez yine faiz düşürülecek.
     alengirik
     TL kadar zarar etmezsiniz, altın almak için geç kaldınız evet. Somut olarak dövizciden almanızda fayda var makas farkı ödemeyin çok yüksek beklentiniz olmasın 2 ay. uzun süreli belki. YTD ben olsam napardımı anlattım 😅 YTD: yatırım tavsiyesi değildir.
      bukafelos
      2023 ekmek 5 TL, makarna 10 TL, dolar 13 TL olur, enkaz değil ceset devralır yeni hükümet. Yapıştır sen dolara, asıl parti yeni başlıyor koçero.
       kalpci
       Ulan ülke kilotsuz karı gibi Görenin ski kalkıyor Biride demiyor ki ne olacak bizim geleceğimiz gidip şu meclistekileri yakalım Ellerinde bidonlar açık çeşme kovalıyor millet Kovalayın gözüm kovalayın Ortadoğu toplumu her daim piyon olmaya, maraba olmaya mahküm
        minmina
        hala geç değil, daha da yükselecek bence. bugün alsanız yarın kar etmeniz garanti
         detokssuyu
         Bence kalmadık alın daha bugün 10.44 oldu 11'e kadar gidiyor. Bu gidişle 12'yi de 13'ü de çok rahat görürüz.
          altintren
          10 psikolojik sınırdı. Bundan sonraki alımlar çok risklidir. Hiçbir şey sonsuza kadar yükselmez veya sonsuza kadar düşmez. Arada düzeltmeler olur geri çekilmeler olur. Kâr satışları olur. Bu nedenle bir süre sonra ihtiyacınız olacak para ile almayın. 10₺’dan alırsınız 11₺ olur mutlu olursunuz. Sonra bir düşmeye başlar oturur ağlarsınız. Ödemeniz varsa zararına bozdurmak zorunda kalırsınız. Ödemeniz yoksa da aylarca tekrar bu seviyelere gelmesini beklersiniz. Evet dolar 15₺ olur ama ne zaman? 1 ay sonra mı 1 yıl sonra mı? 1 yıl paranı bekletebilir misin? Daha yazılabilir çook şey var ama buraya sığmaz. Kısaca şöyle diyebilirim. Ne ucuzsa onu al ne pahalıysa onu sat.
           trueliving
           bence eder ya keşke dolar kazanabilme şansımız olsaydı 😑
            pisilamest1
            dolar ne?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.