Dolandırılma Anılarımızı dio'luyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nursimarley
   Yıllaaar yıllar önceydi. Arkadaşlarım İzmir'e geldiler araba kiralayıp Çeşme'ye gitme planı yaptık. Çok fazla zamanımız olmadığı için evime en yakın Rent a car'cıdan bi araba kiraladık günlüğü 80 tl'ye. Araba da zaten görünüşte iyi ama gerçekten içi bizi yaktı. Hani arabaya zarar gelmesin diye arkadaşım 10 km hıxla gidicek utanmasa. Neyse biz Çeşme'ye gittik geceyi geçirdik. Sabahın köründe arayıp arabayı geri istediler hala zamanımız olmasına rağmen :sss Neyse atladık arabaya döndük. İçimiz rahat çünkü arabaya yeni doğmuş bi bebekçesine nazik davrandık. Adamlar dedi ki biz bi tur atıp arabayı kontrol edicez sonra geri veririz kimliğinizi. Neyse bunlar aldı arabayı 5 dk dolandı geldi. Adam demez mi "bu araba hararet yapmış 1200 tl".. Hani o an suratımızda tam bi "nE" ifadesi görebilirdiniz. Neyse adamlar mafya yani öyleymiş. Toplandılar tepemize, parayı vermeden kimlik yok!!!!!! Allahım öğrenci halimizle o parayı nasıl topladık, içimizden nasıl beddualar küfürler ettik anlatamam. sonuçta o para bize ....... hala orayı kundaklama planlarım var
    ketcaplisarma
    Hayır çok şükür 🙏 ama duygusal olarak bilemem
     meteorakafaatandinozor
     evet, 18 yaşındaydın internet cafede çalışıyordum. adamın biri geldi masa açtırdı, çay kahve filan içti. karşıda pideci vardı pide söyleyip hesaba yazdırdı bir güzel. 2-3 saate yakın oturdu ama. sıra hesaba geldi. dedi karşıdaki bakkal benim akrabam para alıp geleyip. adamları tanıdığım için kuşkulanmadım ama geri gelmedi. ben de cebimden kasaya koymuştum o zaman. :( bak yine aklıma geldi allah kayretmesin o herifi. (ben patronun bunu yaptırdığından eminim ama ispatlayamam)
      efenizz_
      Eren beni hep dolandırıyor kandırıyo beni alıyo paramı :(
       hesapsilindi00
       Trajikomik bir olaymış. Bundan sonra araba kiralamaya da tövbe ettiniz mi? Kesin etmişsinizdir.d
        zeynebio
        Çok şükür öyle şeyler gelmedi başıma. Kolay kolay tanımadığım insanlarla konuşmam çünkü.
         damladamlo
         İnternetten kedi ilanı açan bir kız vardı. Hasta kediyi buraya getirtip tedavi ettirecektik. Maddi durumunun olmadığını, kedi için nakil ücreti gerektiğini söylemişti; ben de gönderdim tabii. Sonra beni engelledi. İnternete adını soyadını yazınca dolandırıcı olduğunu anladım, birçok kişiyi benzer şekilde dolandırmış. Ortada kedi falan da yokmus anlayacağınız.
          bahar-balikci1
          Valla bi milyon kere dolandırılmışımdır. İflah olmaz bir keriz olarak borç verdiğim birinin geri vermesine bile şaşırıp kalıyorum ben olsam benim kadar salağına asla geri vermezdim.
           bico
           Buenos Aires e gittim orda oranin La Boca diye daha lokal bi semtten taksiye bindim 1000 peso verdim 500 peso tuttu adam bana geri 500 peso verdi ama fake mis (: hala duruyo para bende de
            roxannee-
            Bir ara seks shoplar arayıp duruyordu. Bu sayılır mı :Dizin versem dolandıracaklardı çünkü hahaah :d
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.