Doğum Günü Hediyesi Almak Yerine Para Vermek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tucco
   Ben çocukken annem bunu arkadaşlarım için yapmamı söylerdi. -Anne, Yılmaz'ın doğum günü var hediye almaya gidelim (6-7 yaşlarında bir çocuk olarak tek başıma bir yere gidemem takdir edersiniz ki) +Para verelim oğlum neye ihtiyaçları varsa onu alsınlar. Bu bana çok ayıp bir şeymiş gibi gelirdi o zamanlar. Ama şimdi aşırı mantıklı geliyor. Bana hediye almayın para verin. Paraya bayılırım. P.S. Doğum günüm 5 Ağustos'tadır.
    rainywomen
    çocuksa para vermeyin annesi alır hiçbirşey alamaz ama ergen yetişkin filansa para daha mantıklı ve mutlu eder.
     utumasasiilekayanadam
     Al şu 5 lirayı lazım olur
      thetalentedmrripley
      Ama o para çocuğa gitmez ki ayrıca o paraya hediye de alınmaz deterjan, meyve, süt falan alınır muhtemelen. O yüzden çocuğa hediye almak daha mantklı. Bir de çocukların doğum gününde onlara kıyafet almayın, çocuğun kafasında hediye demek oyuncak demek. Amaç çocuğun anne-babasını mutlu etmek değil, çocuğu mutlu etmek.
       eski_bi_tanidik
       Babaannelerin yaptığı bir şeydir Ama arkadaşlara yapılmaz herhalde
        hysosiri
        Doğum günü hediyesi konusu benş hep üzüyo yıllardır söylemediğim kimse kalmadı hala müzik kutusu alan olmadı bari parasını verseler kendim alsam :D
         mrlawyerkk
         Mantıklı ve herkesin içten içe olmasını dilediği durumdur ama bizim millet burnu yere düşse almayan bir tavır takındığı için bu durumu hoş karşılamaz. Paraya ihtiyacım olduğunu düşünüyor diye alınabilir. En mantıklısı hediye kartı o yüzden. Hem kişi istediğini alabilir hem de para vermek kadar irite etmez.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.