Doğru Sanılarak Çocuklara Öğretilen Zararlı Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   "Başarısızlık kötüdür." "Başarısız olanlar utanç verici duruma düşerler. Biz de onlara güleriz." Hayır. Başarısızlık, başarıya giden yolun olmazsa olmazıdır. Bu yüzden çocuklar başarısız olacakları konusunda birçok şeyden uzak durarak büyüyorlar. Başarısız olmaktan utanç duyuyorlar. Yabancı dil öğrenirken utanmamızın sebebi de bu. Utanıyoruz çünkü konuşurken hata yapıp başarısız olacağız. Başarısızlık kötüdür, o zaman konuşmamayı tercih ediyorum.
    tiroyitbezi
    'Göster amcalara pipini' Bakın bu çocuk istismarından başka bir şey değildir.
     necla-kaplan1
     kız yapamaz erkek yapar
      zeynebio
      Küfür.. sırf komik olduğunu düşündükleri için çocuğa küfür öğretilmesine çok karşıyım
       mevsimlerden-sonbahar61
       Renklerin cinsiyetçiliğini sevmiyorum her renk onun bunu bilmeli 🌈
        steteskop.gel
        Polis geliyor lafıyla korkutmak, çocukların hafızasına yerleşiyor belli Bi yaşa kadar polislerden korkup yanaşmıyorlar. oysaki öğretilmesi gereken, "yanımızdan kaybolursan, yolunu kaybedersen, başına kötü birşey gelirse hemen yakında Bi polis görürsen yanına gidip anlatıyorsun onlar seni bize getirirler. " ve polisin numarasını bilmeleri. bunlar çok gerekli şeyler polis geliyor, polis amca gelicek- götürücek demek çok yanlış. 🚫
         doraa___
         Şu erkek çocuklarının eline oyuncak silah vermeleri görünce sinir oluyorum yaa . Bide pipi göstertmeler falan yani bu çocuk büyüyünce eli silahlı mangandanın, tacizcinin teki olucak çıkcak .Sırf erkeğim diye kendin bi b#k sanacak.
          angry.lydia
          Güya çocuğu zapt edecekler -Bu teyze iğneci sana cıss yapar rahat dur diyorlar sonra çocuk korkuyo iğne fobisi oluşuyor yapmayın çocukları korkutmayın.
           lovewkoko
           İyi şeyler yapınca iyiliğin bizi bulacağı yalanı. Çocuk sonra enayi gibi büyüyüp "beni hep kandırıyorlar, ben çok safım" diye geziniyor.
            madashell
            Politik görüşlerin çocuklara empoze edilmesi. Herhangi bir şekilde araştırma yapmaya teşvik edilmemesi diyebilirim.
             burciko
             Daha neyin ne olduğunu anlayacak yaşta olmayan çocukları kuran kursuna, camiye götürmek yetmezmiş gibi bunun için zorlamak bence çok yanlış bir şey.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.