Doğru Prezervatif Seçimi Nasıl Yapılır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Prezervatifler birçok şekil ve boyutta satışa sunuluyor. Peki penis boyuna göre doğru prezarvatif boyutunu nasıl seçebiliriz ? Yani penis boyuna göre şunu alabilirsin veya şunu kullanırsan memnun kalırsın dediğiniz çeşitleri var mı ? Lütfen tecrübeli arkadaşlar yazsın doğru bilgilenelim.
    berat-albayrak-official
    Bu bilgiyle n'yapacaksın?
     kitaptakikurt
     bimden alıyoruz lets marka
      kuzey34
      Farklı prezervatif boyutlarını kimin kullanması gerektiğine dair kesin bir kural yoktur, ancak cm cinsinden aşağıdaki yönergeler yardımcı olabilir. Bu ölçülere dikkat edersen kendi penis boyuna göre doğru tercihi yapmış olursun dostum. Büyük prezervatif: 55 mm temsili genişlik ve 35 mm ağız çapı. Orta boy prezervatif: 52 mm temsili genişlik ve 33 mm ağız çapı. Küçük prezervatif: 49 mm temsili genişlik ve 31 mm ağız çapı. Ekstra küçük prezervatif 48 mm temsili genişlik ve 29 mm ağız çapı.
       _gizem_
       ALLAHIM lütfen ahiret günü internet geçmişimiz gözükmesin jdhjfdhdj Büyük, orta, küçük ve ekstra küçük kategorilerine ayrılan prezervatif boyutlarını prezervatif paketlerinin arkasında milimetre cinsinden görebilirsiniz. Eğer prezervatifinizi internetten alıyorsanız ürün açıklama kısmında boyutlar hakkındaki bilgiye ulaşmak mümkün. Eğer ilk kez prezervatif kullanacaksanız nominal genişliği 52 mm olan orta boy prezervatifleri deneyerek başlayabilirsiniz. Orta boyun size uygun olmadığını düşünüyorsanız penisinizin nominal genişliğini ölçerek doğru sonuca ulaşmanız gerekiyor. Nominal genişliği bulmak için penisinizin etrafına ince bir ip dolayarak bulduğunuz çevre uzunluğunu ikiye bölmeniz gerekiyor. Buna uygun olarak büyük, orta boy, küçük veya ekstra küçük prezervatiflerden birini seçebilirsiniz.
        deniz006
        Kaya'cım canım kutunun çevresindeki büyük, orta, küçük gibi bilgiler vardı sanırım ona dikkat edersen kendi penis boyuna uygun bulabilirsin canımm. Ayrıca bu konuya değindiğin için teşekkürler... Biraz bilgilenmek herkes için iyi..
         almila__
         Canım boyut kısmına dikkat edersen sorun yaşamazsın Gizem yazmış mutlaka dikkat et ona. Dikkat edersen sıkıntı yaşamazsın. Şimdiden keyifli anlar ve hazlar diliyorumm... Hahahaha
          ilmer
          prezervatiflerin herhangi bir boy skalası yok diye biliyorum ben. lastik zaten
           cesuryurek-
           Dostum en güzeli deneme yanılma yöntemi ya ama sen arkadaşların dediği gibi boyutuna dikkat et ondan sonrası senin zevkine kalmış..
            asit
            Markette deneyip alcan.
             ohannesburg
             Biraz tecrübesiz bir soru olmuş
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.