Doğru Kişi Olmadığını Anladığınız Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Bu konu o kadar arada bir konu ki düşünceler kafanızın etini yer. Ben mi yanlış yorumluyorum yoksa gerçekten yanlış kişi mi ? Bırakırsam sonradan pişman olur muyum ? Kişi gerçekten duygularını mı yansıtıyor gizliyor mu ? Daha birçok soru işaretleri oluşuyor kafada. Bence doğru kişi olup olmadığını anlama zamana bağlı bir şey değil. Geleceğinizde o kişiye yer vermiyorsanız o kişi doğru kişi değildir diye düşünüyorum. İsterseniz 1 ay görüşün isterseniz 1 sene başından beri planlarınız onla şekillenmiyorsa sıkıntı olabilir.
    garavel_usta
    Sen bugün anlarsın ben yarın anlarım. ''sizce doğru kişi olmadığını ne zaman anlarız ?'' ben böyle saçma bir soru daha görmedim hayatımda.
     kafatamircisi
     Göte giren şemsiyenin açıldığı andır, açılmaz derler ya bal gibi de açılıyor)) artık aşkın mı alışkanlığın mı ağır bastığını düşünmeniz gerektiğini gösterir ve ilişkinin film şeridi gibi gözlerin önünden geçtiği andır.
      fairytale-
      Dogru kisiyi aramıyorum. Belki ben dogru değilimdir. Bana uygun dengimi arıyorum.
       eski_bi_tanidik
       Yanında mutlu hissediyorsan ve seni seviyorsa ve bundan şüphen yoksa doğru kişidir. Yanında nasıl hissettiğine bak Bu kadar kısa
        absurdizm
        güvenmediğim an bitmiştir
         sairsel
         "Ben böyleyim" diye bir ifade kullandığı zaman.
          samyeli90
          Bir şey oluyor bir an da güvenin yıkılıyor sonra başka gözle bakmaya başlıyorsun ve doğru kişi olmadığını anlıyorsun ondan sonra kopuyor zaten
           catherine-earnshaw
           Seni güzel bulmuyorsa olay bitti. Bir şeyler saklamak için (özellikle bu başka bir kadınla alakalıysa) çırpınıyorsa olay bitti. Konuyu değiştirmesi de cabası. Gözleri fıldır fıldır etrafta dönüyorsa olay bitti. Hep evde buluşmak istiyorsa, seninle toplum içinde görünmekten çekiniyorsa olay bitti. Sinanlar asla doğru kişi değildir. Elini tutmuyorsa ve tutmamakta ısrar ediyorsa, söyleniyorsa zaten bir bok olmaz ondan. Fuckboy dediğimiz cins. Önceleri kendiniz hakkında iyi şeyler hissederken sonrasında kendinizden ansızın şüphe etmeye, kendinizi çirkin bulmaya, küçük hissetmeye başladıysanız bu kişi size psikolojik şiddet uyguluyordur. Doğru kişi falan değildir, düpedüz it piçtir.
            bisosyolog
            Çok geç oldu, ancak çok şükür anladım anlık o işler, bir an geliyor ve bırakıyorsun
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.