Doğada Yaşadığınız En Garip Olay?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   wb-
   Nehir kıyısında otururken bi su yılanı kafasını kaldırıp bana bakıp geri dalmıştı yaş 12 felan.
    hesapsilindi00
    Tarlada yürürken yılanın beni sezmesi ve ayağımın dibinde olan yuvasına girmesi
     xweliya
     Mezarlık ziyaretlerine giderim sık sık. Yıllar önce belki 15 yıl oluyor gene perşembe ikindi vakti gittim mezarlığa. Hava aşırı sıcak 🔥 Tam dut mevsimi. Mezarlıktaki dutlara baktım yesem günah olur mu? diye düşündüm. Basit bir şey ama tereddüte kaldım. Yesem yemesem diye. Vazgeçtim sonra. Biraz ilerledikten sonra birden takılıp az kalsın düşüyordum. Tam toparlanmaya çalışırken birden yerdeki kırık mezar taşını gördüm. Ürperdim resmen. Çünkü kırık mezar taşının isim kısmı parça parça olmuştu. Sadece bir kısmı görünüyordu. Ve o parçada aynen şu iki harf vardı. " ye" Dehşet içinde ne oluyor lan deyip koftiden bi iki tane dut alıp yedim. nerede ise şener şen koşusu gibi kaçacaktım oradan.
      nursuduha
      İlk kamp deneyimim hayatımdaki en ilginç olaydı. Korkudan anın tadını çıkaramamıştım. Çünkü deli gibi yağmur yağıyordu ve bizden başka kimse yoktu.
       rotasizkerim
       bir keresinde Olimpos'ta tatil yapmaya gitmiştim Bungalov evler falan takılıyoruz arkadaşlarla işte arkamızda kayalıklar falan var. neyse dedik yarın sabah ilk gün ışığıyla serin serin buraya tırmanalım nasıl oluyor dedik. Aldık Icebag ile biraları vurduk dağa doğru tam böyle çalılıkların yoğun olduğu bir alana geldik falan bir ses geliyor. Ananı avradını ama ses yakından geliyor bir bakalım dedik neyse az ilerledik. Bizim ekipten kız arkadaş bir çığlık kopardı dedim noluyor! Bir gittik ki 2 tane yabancı turist çatır çutur sevişiyor falan. dedim kızım buna mı bağırdın. bunlar normal şeyler. hiç mi sevişmiyorsun. insanları korkutma bırak takılsınlar hadi gidelim dedim. Sonra oğlan demez mi sizde katılın bize falan diye. Ulan hiç doğal şeyler falan değilmiş elim ayağım boşaldı kan şekerim falan düştü. yoluma gidemedim ondan sonra...! :
        atavratfenerbahce
        Ciğerimi sökeydiler de 20 sene sonra Galatasaray'ın, Fenerbahçe' yi Kadıköy'de yendiği maçı izlemeseydim..
         filiz_gunyol
         ineklerin çiftleşmesine şahit olmak :P
          kuyinist
          Hortumun icinde kalmistik. Allahtab hafif bir hortumdu ben ucmayim diyede ablamin arkadaslaei etrafimsa cember olusturmustu
           tiroyitbezi
           Güllük gülistanlık bir yaz günü hava da nasıl güzel pikniğe gittik ailece. Ben salata yaptım masaya koydum o ara bir yağmur başladı ama sicim gibi öyle böyle değil bilen bilir samsunun havası böylesi şaşırtır insanı.biz yağmurdan kaçışırken Salata kasesinin ağzına kadar yağmur doluşunu görmüştüm çok acımıştım bize: (
            thethcn
            Kedinin yılan yemesi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.