Doğada Erkekler Daha Güzelken İnsanlarda Neden Durum Tam Tersi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   netflikss
   Neden böyle düşündüğümü açıklayayım. İnsanların dışında diğer canlılara baktığımızda erkeklerin güzel olduğunu görürüz. Mesela: Aslanların kürkü vardır, asil ve güzel görünürler. Tavuskuşlarında erkek olanlar kuyruklarını açarlar ve daha güzel gözükürler. Erkek geyiklerin boynuzları vardır ve güzel bir görüntüye sahiptirler. İnsanlara baktığımızda bence kadınlar, erkeklerden daha üstün yaratılmışlardır. Ayrıca kadınlar, erkeklere göre daha bakımlıdırlar. Dolayısıyla her anlamda daha hoş gözükürler.
    talihsizinteki
    çünkü doğada makyaj malzemeleri yok
     me_out_bye
     Niye güzel ? Yakışıklı görünüyorlar diyelim işte. Onlarında yakışıklılığı o o türde 🤔 Karizzzzzma. Niye güzel diye sıfatlandırdın ki. Boynuz karizması 🤔 Makul. Renkli tüy açma kabarma karizması 🤔 Olabilir yes 🤷🏻‍♂️ Onlarda da ortam öyle demekki bişe diyemen yani.
      gregory_
      Insan disindaki türlerde erkeklerin güzelligi disiyi etkiliyebilmek icin. Kadinlar hep bir adim önde yani.
       entelbukalemun
       Bu tamamen algıyla alakalı bir şey. Sana küçükken şişko kadınların daha çekici olduğu empoze edilseydi şişko kadınlardan etkilenirdin. Doğayla alakalı da aynı şekilde: Örümceğin erkeğinden de dişisinden de etkilenmezsin, iğrenç bulursun ama aslanlar kafanda asil, yakışıklı diye kalmıştır.
        eski_bi_tanidik
        Neden erkekler de güzel gözükmeye çalışıyo. Erkeklerin de yakışıklı olanları var?
         cinayetvaraga
         Bakan görür kardeşim. Etraftan binlerce, yüz binlerce insan geçiyor gün içinde. güzeli var, bakımlısı var, kokanı var, var da var. katılamadım bu görüşe.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.