Doğa Falan Güzel Fakat Çadırda Kalmak Gerçekten Enayilik
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   aramızda kampçı varsa gelip bana anlatsın nasıl konforlu olunuyor? güzel bir tuvalet ve banyo olmadan nasıl yaşanıyor birileri bana anlatsın. yoksa ölene kadar enayilik olarak görücem bu aktiviteyi.
    disi.ejderya
    Güzel bir tuvalet ve banyo için otelde kalırsın. Fakat oraya verecegin para ile daha çok yer gezip kesfetme imkanın olacak. Hangisi enayilik .)))
     myheartofstereo
     ya kampa gitmedim daha ama bence enayilik değil. zaten direkt çadırın içine yatılabilecek bir şey koyulmadan uyunmuyordur diye düşünüyorum. en olmadı yorgan atar çarşaf serer öyle uyursun yani toprağın taşın üstünde yatılmaz.
      asit
      Çadırla kampa gidip konfor aramak yanlış bi kere. Adı üstünde çadır bu ve doğadasın otelde değilsin ki. Sucuk olmamak için iyi çadır şart. Kamp alanlarındaki klozetlerin temiz olanlarına denk gelirsen gönül rahatlığıyla sıçabilirsin ama çoğunu gördükten sonra doğaya salmak daha hijyenik geliyor. Bi peçete ve bi avuç su her şeyi çözer. Duşu sorun etmek de bambaşka bi boyut kampta zaten su kenarında olursun :D Değilsen de bulursun yani çöle falan gitmediysen..
       lovewkoko
       doğru ekipmanlarla gidersen bu konuda büyük bir aydınlanma yaşarsın. çadırın güzel olursa, yatağın, seçtiğin mekan. böyle gölge olmayan yerde yaparsan mesela hayata küsersin.
        blondewitch
        Hiç kamp yapmadım ama bence kampa giden bir insanın en son aradığı şeydir konfor. Otel tatili mesela elini hiçbir şeye sürmüyorsun, rahat rahat takılıyorsun tam tatillik. :) Ama kampın amacı daha farklı, özellikle doğayla iç içe olma kısmı beni çok cezbediyor.
         kshmr
         Büyük kamp alanlarından bahsetmiyorum, onlar kamp olmuyor. Eğlence alanı oluyor genelde. Kamp tembel adam işi değildir. ateş için odun toplayacaksın sürekli, çadırını kuracaksın, Kamp alanında değilsen yemeklerini uzak bir yerde muhafaza edeceksin, akşam ateşin sönmemesi için odun toplamaya çıkacaksın her saat gene. Kış kampları daha zevkli oluyor. İnsanın Kendisiyle baş başa kalması, akşam yakılan ateş ve başında edilen sohbet. Gece sessizliği, toprağa çıplak ayak basmak ve tüm enerjini almasını sağlamak. Sakince kitabını okumak, sabahları ormanda yürüyüş yapmak. Tadını almayan bilemez, bağımlısı olur.
          visnelisoda_
          Bence eğer zengin değilseniz en mantıklısı çadır
           iamowl
           aslına bakarsan adı tatil olan dinlenme gezme aktivitesi yani her şey önemli ama dediğim gibi sen ne istiyorsun o önemli misal bana göre tek bir otel yerine daha fazla yer gezmek daha önemli birde duş alabileeğin düzgünyerler de bulabilirsin
            cinayetvaraga
            herkesin keyfi kendine. ben hayatta yapamam. boceklerle muhatap olmak bana ters.
             hulyali_qiz
             ben korkarım böcek falan gelir ıyyy
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.