Diz Altında Etekle Büyümüş Kızın Bilgi Ve Görgüsünün Diğer Kızlardan Fazla Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Birçoğumuzun tanımadığı Öykü Çelik isimli oyuncu ünlümüz akıllara durgunluk verecek bir açıklama yapmış, Öykü Hanım: “Karadeniz kızıyım ben. Benimle liseyi kıçında mini etekle okumuş kızın bilgisi ve görgüsü bir olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş bir kızım.” demiş. Şimdi arkadaşlar bu açıklama sadece ve sadece gündem olmak, konuşulmak için yapılmaz. Bu kadar çirkin bir dil kullanılmaz. Akılların almadığı bir akıl yürütme örneği olur bu olsa olsa. Ya da Öykü Hanım’ın bu beyanı “Ben Öykü Çelik IQ sonucum 90’ın altında” demesi ile eşdeğer.
    okadin
    Ankara'da büyüdüm, diz altında etek giydiğim de oldu, mini etek giydiğim de. Kimseyi, hiçbir hemcinsimi etek boyu ile yargılamadım. Namus bekçiliği yapmadım, insanları iyi kalpli ve kötü kalpli insanlar olmak üzere ikiye ayırdım sadece. Bir kadın olarak kötü kalpli olduğunuzu buradan beyan etmek isterim Öykü Çelik. Öldürülen, tecavüze uğrayan kadınların ne giydikleri ile ilgilenen bir zihniyet ile mücadele eden kadınların yanında olmanız gerekirken bu gibi açıklamalar yapmanız size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bugün konuşuruz sizi en fazla. İstediğiniz buysa şayet.
     tsukyomi
     Gündem olmak için beyni evde bırakmak gerekiyor tabi.
      pazartesi
      Ben tesettürlü bir kızım, liseyi de bol pantolon üstüne uzun tunik giyerek bitirdim. Benim görgümle lisede bacaklarının alt kısmını fütursuzca sergileyen öykü hanımın görgüsü hiç bir olur mu? Diye devam ettirsem öykü hanım ne hisseder acaba. Korelasyon değeri 0 olan konular bunlar.
       redblack
       Bally çeken ben, kafasini yaşayan bu insanlar.
        mrlawyerkk
        Ablacığım ne diyorsun sen Allah aşkına. Tamam en namuslu sensin, dizinin altında etek giyiyormuşsun ya bravo sana. Alkışlıyoruz milletçe.
         busrawashere
         reklamın iyisi kötüsü olmaz
          sedefartuny
          Bilgi ve görgü dediğimiz şey mini etekle mümkün olmuyor mu? Sen de mini etek giyiyorsun Öykü. Biz sana bilgisiz ve görgüsüz mü dedik? Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.
           eflayilmaz
           Böyle açıklamaları özellikle kadınlar yapınca daha da sinirleniyorum. Yani birbirimize destek olmamız gerekirken yok diz üstü giyenler ve diz altı giyenler. Niye böyle bir ayrımcılığın içinde oluyor insanlar asla anlamıyorum.
            676irmak
            Genelleme yapmayın amk. Ne alaka? Benim de çok tanıdığım var 'diz altında etekle büyümüş kız'. Bazıları gerizekalı bazıları da gayet normal. Saçma saçma konuşmasınlar
             peripedia
             Kendime saygım yok demenin binbir türlü hali var tabii. Bu da onlardan biri olmuş. Cinsiyetçiliği bu ülkede en çok pekiştiren bu gibi kadınların diğer kadınların ahlak bekçiliğini yapmaları.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.