Diz Altında Etekle Büyümüş Kızın Bilgi Ve Görgüsünün Diğer Kızlardan Fazla Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Birçoğumuzun tanımadığı Öykü Çelik isimli oyuncu ünlümüz akıllara durgunluk verecek bir açıklama yapmış, Öykü Hanım: “Karadeniz kızıyım ben. Benimle liseyi kıçında mini etekle okumuş kızın bilgisi ve görgüsü bir olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş bir kızım.” demiş. Şimdi arkadaşlar bu açıklama sadece ve sadece gündem olmak, konuşulmak için yapılmaz. Bu kadar çirkin bir dil kullanılmaz. Akılların almadığı bir akıl yürütme örneği olur bu olsa olsa. Ya da Öykü Hanım’ın bu beyanı “Ben Öykü Çelik IQ sonucum 90’ın altında” demesi ile eşdeğer.
    redblack
    Bally çeken ben, kafasini yaşayan bu insanlar.
     rcon
     bu nasıl bir çıkarım amk.
      me_out_bye
      Karadeniz kızı 😏🌲
       eski_bi_tanidik
       Hakli. Çirkin de değil. Akıllar da aliyo.
        tsukyomi
        Gündem olmak için beyni evde bırakmak gerekiyor tabi.
         busrawashere
         reklamın iyisi kötüsü olmaz
          676irmak
          Genelleme yapmayın amk. Ne alaka? Benim de çok tanıdığım var 'diz altında etekle büyümüş kız'. Bazıları gerizekalı bazıları da gayet normal. Saçma saçma konuşmasınlar
           monaiman
           Nasıl gündeme gelebilirim adlı çalışma.
            peripedia
            Kendime saygım yok demenin binbir türlü hali var tabii. Bu da onlardan biri olmuş. Cinsiyetçiliği bu ülkede en çok pekiştiren bu gibi kadınların diğer kadınların ahlak bekçiliğini yapmaları.
             mrlawyerkk
             Ablacığım ne diyorsun sen Allah aşkına. Tamam en namuslu sensin, dizinin altında etek giyiyormuşsun ya bravo sana. Alkışlıyoruz milletçe.
              okadin
              Ankara'da büyüdüm, diz altında etek giydiğim de oldu, mini etek giydiğim de. Kimseyi, hiçbir hemcinsimi etek boyu ile yargılamadım. Namus bekçiliği yapmadım, insanları iyi kalpli ve kötü kalpli insanlar olmak üzere ikiye ayırdım sadece. Bir kadın olarak kötü kalpli olduğunuzu buradan beyan etmek isterim Öykü Çelik. Öldürülen, tecavüze uğrayan kadınların ne giydikleri ile ilgilenen bir zihniyet ile mücadele eden kadınların yanında olmanız gerekirken bu gibi açıklamalar yapmanız size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bugün konuşuruz sizi en fazla. İstediğiniz buysa şayet.
               sedefartuny
               Bilgi ve görgü dediğimiz şey mini etekle mümkün olmuyor mu? Sen de mini etek giyiyorsun Öykü. Biz sana bilgisiz ve görgüsüz mü dedik? Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.
                dr.rock
                Arkadaşlar diz altında nervus malus siniri vardır. O bölge günde 2 saatten çok açık kalırsa sinir uyarısı medulla sipinalisin ön boynuzundan 1. Motor nörona ordanda çıkıcı yollarla talamustaki siksitansiya nigra çekirdeğine iletilir ve mallık merkezi uyarılır. Bu kanıtlar bize kanıtlamıştırki diz üstü etek giyen kızlar tıptaki adıyla kaşarit olur. Kaşarit iltihabı hipotalamusun görgü bölümüne kaka yapar ve böylece görgüsüzlük gelişir. Kız haklı
                 sodem
                 memeler neden simdilerde fora ha uşağum 🤔
                  nazli-bisirici
                  Bence de aynı olmaz. Sen görgüsüzsün çünkü. Karadeniz kızıymış😂😂😂😂. Hakaret bile edilmez buna ayh
                   cyberpunk
                   Lisede mini etek giyen kız için " yatağa atılmalı " olarak düşünülürdü. Bu hiç değişmedi. Hala da öyle. Burada rol yapmaya gerek yok. Lise kapısı önünde belinden eteğini yukarı çekiştirerek kısaltıp okula öyle girenleri gördü bu gözler. Geçiniz. Rol yapmayın gerçek olun.
                    rosemary_
                    İnsan ailesini ve akraba çevresini seçemediği için 18 yaşına kadar ya da yetişkin bir birey oluncaya kadar onların isteği ve beklentileri doğrultusunda hareket ediyor. Ahlaki açıdan, görgü açısından ve geleneklerle büyüyor birçok çocuk. Kendi seçimlerini yapabilmesi için belirli bir yaşa gelmesi gerektiğine inanılıyor, kimisine ise bu olanak hiçbir şekilde verilmiyor. Çocukluğunu kız kur'an kursunda geçiren biri dininin gerektirdiklerini olabildiğince öğrenir ve yerine getirir. Bunu benimserse ailesinin beklentisini karşılamış olur ve bu yolda devam eder, fakat benimsemezse açılıp saçılıp bambaşka bir hayat görüşüne de sahip olabilir. Bu çok normal. Çünkü baskı isyankar yaratır nerede olursa olsun. Kişinin bilgi ve görgüsü tamamen kendisiyle alakalıdır diye düşünüyorum. Neyi seçerse, neyin peşinden giderse gitsin, önemli olan onu geliştirip daha iyi bir düzeye çıkartabilmesi bence. Bir düşünceyi savunmak onu sağlam argümanlarla donatmayı gerektiriyor. Yalnızca savunmuş olmak yetersiz kalıyor. Kapalı birinin düşüncesiyle açık birinin düşüncesi zıt düşerse aynı kulvarda olup olmadıklarına yani içinde bulundukları koşullara dikkat etmek lazım.
                     pazartesi
                     Ben tesettürlü bir kızım, liseyi de bol pantolon üstüne uzun tunik giyerek bitirdim. Benim görgümle lisede bacaklarının alt kısmını fütursuzca sergileyen öykü hanımın görgüsü hiç bir olur mu? Diye devam ettirsem öykü hanım ne hisseder acaba. Korelasyon değeri 0 olan konular bunlar.
                      eflayilmaz
                      Böyle açıklamaları özellikle kadınlar yapınca daha da sinirleniyorum. Yani birbirimize destek olmamız gerekirken yok diz üstü giyenler ve diz altı giyenler. Niye böyle bir ayrımcılığın içinde oluyor insanlar asla anlamıyorum.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.