Diyelim Ki...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diocubacito
   -herkes bir hikaye uydursun -sonunu ''ne derdin'' ile bitirsin -altına, okuyan tepkisini yazsın başlıyorum . . . Yarım kalmış bir aşkın var. üstünden 2-3 yıl geçmiş ve yeni bir ilişkiye başlamışsın. Her şey tıkırında giderken bir gün ansızın yarım kalan aşkın geliyor ve ''Seni unutamadım'' diyor , ne derdin ?
    mrsnl33
     merivella
     Diyelim, ki bir Nisan akşamı paris sokaklarında avarece geziyorsun sonra eyfele tırmanmışsın şehri selamlıyorsun elinde votkan yanında nazım Hikmet ve nazımı ağzından çıkan ilk söz 'ben herkese böyleyim benim ailevi sorunlarım var ' ne derdin?
      buse01
      Diyelim ki sen 7/24 ilgi isteyen aşko kızsın, ama sevgilin 7/24 pc başında asosyal bir p2ç, sana hap verip uyutuyor, bir kalkmışsın kıyafetlerin üstünde yok, hiçbir şey hatırlamıyorsun ilk ne derdin ?
       kayberkay
       senin bı özelliğini değiştirmek istedi biri karşılığında güzel bı meblağ teklif etti o an ne derdin
        patronicee
        Diyelim ki... Kafana silah dayandı ve tam tetiğe basılacak. Artık son noktadasın, ailen ve sevdiklerine tek bir cümle kurma hakkı verdiler sana. Ses kaydını açtılar veee... Ne dersin?
         makeup-alp
         Diyelim ki; Yıllardır zengin olma hayali kuruyorsundur ama bir türlü başaramıyorsun. Birgün karşına biri çıktı ve 100 trilyon dolar karşılığında aileni ve hatta anneni babanı, en yakın arkadasını ve sevgilini bir daha göremeyecegin üzere bi teklif sundu? Ne derdin ?
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.