Diyanet İşleri Başkanının "Sağlık Teşkilatından Sonra En Fazla Bu Sürecin İçinde Yer Alan Bizim Hocalarımız Oldu" Açıklaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın yaptığı açıklamanın tamamını burada paylaşıyorum: Diyebilirim ki sağlık teşkilatından sonra en fazla bu sürecin içinde yer alan bizim hocalarımız oldu. Bir yandan camiler ve cuma namazları konusunda olduğu gibi zor kararlar almak durumunda kaldık. Bunun yanında salalar, dualar, Kur'an kurslarımız, yayın araçlarımız, dijital mecralar gibi pek çok araç kullanarak vatandaşlarımıza destek olduk. Camilerimizde cemaatle namaz kılamadık ama minarelerden aylarca dualarla, salalarla milletimize manevi destek olmaya çalıştık.
   https://www.indyturk.com/node/316356/haber/erba%C5%9F-sa%C4%9Fl%C4%B1k%C3%A7%C4%B1lardan-sonra-salg%C4%B1n-s%C3%BCrecinin-i%C3%A7inde-en-fazla-yer-alan-bizim
   Kaynak
   Dediği gibi çalışanları bu süreçte çok çalışmış olabilir fakat sağlık sektöründen sonra Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu süreçte en çok yıpranan ya da bu sürecin kimliği olan kurumlardan biri olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bu süreçte herkes olduğundan fazla çalıştı ve çabaladı. Özellikle eğitim sektöründeki hocalarımızı ve eğitim çabalarını görmezden gelemeyiz.
    gizemino
    Katılıyorum sana. Eğitim sektöründe ya da fabrikalarda çalışan insanları fazla önemsememek gibi oluyor bu açıklama
     gregory_
     Utanmiyorlar da, toplasan günde kaç saat eder yaptiklari.
      patronicee
      Allah kabul etsin hocam. Şayet etmezse 'sıçtınız'.
       pazartesi
       Sektör lan. Ben millete cebimden telefon tablet dağıtacağım, bir yıldır her ay millete internet paketleri yapacağım, ev ev gezip anten ayarı vs yapacağım, filyasyon ekiplerinde yer alacağım, erzak dağıtımı yapacağım, psikomotor beceriler dahil olmak üzere zihinsel engelli bireylere zoomdan bir şeyler öğretebilmek için bin takla atacağım, bütün günlerim neyi nasıl öğretirim i düşünmekle geçecek, kendime ayırabildiğim bir dakikam bile olmayacak, siyasetçilerin siyasi emelleri uğruna siktiği eğitim sektörü komple benim sırtıma yıkılacak, öğrencilerimin üstüne de yıkılmasın diye ebem sikilecek, biri de çıkıp ama bizimki de çok dua etti diye bu açıklamayı yapacak. sektör lan. (Gıda ve hizmet sektörünü sektörden saymıyorum. O sektörler bu süreçte kölelik sistemiyle çalıştıklarını gösterdiler zira)
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.