Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın "Her Çocuk Müslüman Doğar" Açıklaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Konya'da düzenlenen Uluslararası İhtida Kongresi'nde Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında, "Her çocuk İslam fıtratı üzerine doğar. Daha sonra anne babası onu Yahudi yapar, Hristiyan yapar ya da Mecusi yapar. Ama doğduğu an Müslüman olarak doğmuştur" dedi. Allah'ım sen sabır ver ya.
   https://www.google.com/amp/s/tele1.com.tr/ali-erbastan-bir-inci-daha-her-cocuk-musluman-dogar-anne-babasi-onu-hristiyan-yahudi-yapar-514630/amp/
   https://www.google.com/amp/s/tele1.com.tr/ali-erbastan-bir-inci-daha-her-cocuk-musluman-dogar-anne-babasi-onu-hristiyan-yahudi-yapar-514630/amp/
   Bebek müslümanmış beyler. Annesi babası sonra ona din öğretip başka bir şey yaparmış. Ya tüm ülkenin kaynaklarını, yetki verdiğin yetkili diye tüm Türkiye'nin başına çıkarttığınız kişileri niye akıl sağlığı yerinde düzgün karakterli vatana millete yararı dokunacak birini seçmiyorsunuz ya. İMDAAAT YA.
    sairsel
    Her çocuk müslüman doğar sonra diğer müslümanlar onu dinden imandan çıkarır!
     acurrr
     cool story bro, ben doğar doğmaz kelime-i şehadet getirdim daha kordonum anneme bağlıyken. doktor götüme şaplak attı kendine gel lan sen katolik olacaksın dedi. kendimden biliyorum diyanet işleri başkanı haklı.
      tsukyomi
      Palavra sıkması için milyarlar alıyor. Bana verin o parayı bak nasıl inandırıyorum sizi karıncanın ejderha olduğuna. Goebbels görse pü sizin sıfatınıza der be. Propagandayı geçtim, yalanı bile beceremiyorsunuz yahu yuh.
       cinayetvaraga
       Zehir gibisiniz zehir. adınizın karıştığı toplumlarda bereket yok! adınızın geçtiği her yerde şer, kaos, kaza, bela, hıyanet, haksızlık var. kalmış misliminlik biyli diyosunuz.
        detokssuyu
        Evet sonra o çocuklara o bebeklere müslüman dedeleri tecavüz eder pardon babaları. Sinirlerim bozuldu ya bu gündemin üzerine. Ne geldiyse başımıza bundan gelmedi mi bu tabulardan, kutuplaşmadan, din tacirliğinden gelmedi mi zaten.
         minmina
         anca konyada böyle konuşabilir zaten. izmir gibi yerde konuş da görelim noluyo
          me_out_bye
          Hazır ismi geçmişken arkadaşın bunuda yazalım buraya ayrı konu olmasın. Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş gelecek yılki 16.1Milyar liralık bütçeyi beğenmedi. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, “Bütçemizin yüzde 96’sı maaşlara, personel masraflarına gidiyor. Geriye kalıyor yüzde 4. O yüzde 4'le biz planladığımız hizmetlerin yarısını bile yapamıyoruz. Şu an 15 bin imam ve müezzine ihtiyacımız var dedi. 9 bin de Kur’an kursu öğretmenine ihtiyacımız var. İllerden, ilçelerden, köylerden sürekli arıyorlar bizim köyümüzde, mahallemizde imam yok diye. Çünkü istediğimiz kadar ilan açamıyoruz. Bu sözler bizi üzüyor. Allah'ın sen sabır ver. Millet ailesini zehirleyip intihar ediyor iş yok geçinemiyoruz diye. Gençler hayata giremiyor. Bunlar ne diyor nasıl yiyorlar. Sen bize sabır ver elimizden bir kaza çıkmasın 🙏🏻 Her mahalleye koyacakmış. Telefon edip hoca bizim mahallede koyde yok diyorlarmış. 🧘🏻‍♂️💆🏻‍♂️ Meditasyon yapalım. Sakiiinn sakiinn geçecek bu günler. Uykusuz karikatür dergisi kapağı;
           kalpci
           Sonra bunları görüp ateist olur
            madashell
            kuran'da geçen bir şey mi bu merakımdan soruyorum bilen söylerse mutlu olurum.
             umit.blck.5
             DİP pisligin dibidir...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.