Diyanet'e Birtakım Öneriler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahpte-pateh
   Şöyle ki, genellikle muhalefet partilerinin Diyanet'e bakış açısı kapatma üzerine kurulu. Bence kapatılmamalı ancak Diyanet kullanılarak toplumun sadece İslam değil pek çok din hakkında bilgi sahibi olması sağlanmalı. Bu nasıl olabilir? Şöyle, -Her türlü Kutsal Kitaplar (Tevrat, Zebur, Avesta Kur'an-ı Kerim vb.) açıklamalı halleriyle ücretsiz verilmeli. -Diyanet'in web sitesinde her türlü din için videolar, yazılar olmalı. -Diyanet'te insanların her din için sorularını yanıtlayacak kişiler görev almalı. Sizin de buna benzer önerileriniz varsa buyurun yazın.
    lutfen-ama
    Aklı olan diyaneti kapatmaz ama içindekileri yenilemek şart. Diyanet din işleridir zaten müslümanları tek kapsamaz da şimdi milli eğitim, sağlık, milli savunma, hazine ve maliye, ekonomi bakanlıkları bile müslümanlığa bakar olmuş.
     mrsnl33
     Biraz daha cesur kişilerden oluşabilir.Sonucta,ortada devletin yaptığı yanlış bi şey varsa çıkıp diyanetin de mudahele etmesi gerekir.
      sairsel
      Partizanlığı bırakıp adam gibi işlerini yapsınlar yeter!
       strangestar
       Kapatılması değilde ilk öncelikle asla siyasete bulaşmaması lazım ikinci olarak dediğin gibi her din anlatılabilir bunun yanında kendisine ayrılan bütçeyle ihtiyacı olan kişilere yardım sağlanabilir bence
        thetalentedmrripley
        Rakıyı sek vurmasınlar sonra sapıtıyorlar. Ayrıca şarabın yanına ceviz ve bal efsane oluyor, deneyebilirler. Enine değil boyuna çizgili kıyafet giysinler. Ha bir de salçayı açınca içine biraz sıvı yağ katsınlar, küflenmeyi önlüyor.
         heyecann2
         Devletten akıtılan parayla azıcık fakirleri doyurun yakında gidicisiniz zaten
          berat_redflag
          Fazla camileri başka işler için kullanın Kilise ve sinagog inşa edin Her dini kapsayan bir kurum olun Başınızda bir İmam, bir Papaz bir de Yahudi din adamı bulunsun.
           eflayilmaz
           Kimseyi ayrıştırmayan, herkesi kucaklayan bir mentaliteyle hareket etmeleri
            avci-kiz
            Diyanetin ipiyle kuyuya inlmez
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.