Dış Görünüşünüzü Kullanmadan Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diziizlio
   bence mümkünatı olmayan bir durum çünkü ne olursa olsun ilk izlenim dış görünüşten geçiyor tanıştıktan sonra illa ki fikirlerinizle etkilersiniz ama tanışmak için dış görünüşü kullanmak gerekiyor. Ha diyelim çocuk hiç dış görünüşe bakmıyor derin bir stalk sonucu onun hoşlandığı şeyleri gösteririm. Mesela sevdiği bir kitabı elimde taşırım :D Böyle taktikler olabilir ama dediğim gibi ilk izlenim dış görünüşten :)
    minmina
    ne yaparsan yap iç güzelliğinle etkilesen bile dış güzelliğiyle başka birisi hemen aklını çeler o erkeğin
     gundemss
     arada gerçekten seni tanımak isteyen erkekler çıkıyor az da olsa böyle bir durum var
      vermehterii
      Etkileyemizsiniz. Bi kız güzel değilse Einstein olsa da Bi işe yaramaz. Sadece fiziksel özelliklere bakıyoruz
       kalpci
       Neşeli, olumlu, öz güvenli, karakterli kadın birazda bakımlıysa beni etkiler. Bakımdan kastımda bıyıklarının olmaması yani, bu tür kadından çok beklentim yok... Hele tarz sahibiyse, of, şapka çıkartırım... Bunun dışında çooook güzel kadınlar var, böle süslü püslü, doritos paketi gibi yaldızlı ama yarısı hava... Bilirsiniz, yatakta bile çekilmiyor.
        notuds
        dış görünüş her zaman önemlidir.. ben biriyle hiç bakmadan sevgili oldum aşık oldum diyen sıçıyordur.. ama bu dış görünüş açık giyinmek makyaj yapmak falan değil.. bakımlı olmak ilk kural zaten.. saçını taramayan biriyle kim bir arada olur ki aq.. nerden biliyorsun diyenlere cevap olarak kendimden diyorum kfkf.. dağınık seviyorum yapcak bişi yok.. forever yalnızlık kfkfkf.. ikinci olarak mimikler.. insanlara öldürecek gibi bakmayın amk.. gülümseyin lan.. bak gülün değil kahkaha atın hiç değil.. böyle yanakları yukarı doğru hafif destekleyin.. sahte gülümseme olduğunu zaten herkes biliyor.. mevzu da o değil zaten.. erkeği nasıl etkilersiniz diye de bir soru yok.. herkes aynı yemeği sevmez.. bu da aynı herkes aynı kişiden hoşlanmaz.. kimisinin tek derdi seksdir götünüze bakar.. kimisinin ayak fetişi vardır ayağınıza bakar.. birisi göz rengi seçer gözünüze bakar.. siz siz olun o size bakmadan ona bakın ne istiyor ve ben bunu istiyor muyum diye sorun..
         kafatamircisi
         Zekası diyorum
          kisi
          Dış görünüş önemlidir ama etkilemek için illa İskandinav, Slav güzeli gibi olmanız gerekmiyor. Saç baş, giyim kuşam, jest ve mimikler, diksiyon, oturuş ve yürüyüş... bunlar da dış görünüş. Kendinize yakıştırmanız ve düzgün hareket etmeniz gerek. Ondan sonra zaten karakterli oluşunuzla, hoş sohbetinizle, yapıcı davranışlarınızla vs. daha da etkilersiniz.
           hayalperestbirii
           hımmmmmm nasıl olabilir acaba konusması, oturması , kalkısı hanım hanımcık olusuyla da olabikir .
            trueliving
            aklını kullanarak tabii ki de örneklerini görmüyor muyuz , yakısıklı erkeklerin yanında çirkin demek istemiyorum ama ( beğenmediğimiz insanlar) olabiliyor hatta Allah çirkin şansı versin demezler mi, yani zeka diyorum, işve , cilve olabilir
             gizemino
             Etkilenecek adam etkilenir ya dumduz olmasi gerektiği gibi rahat olma kendin olma vs bence
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.