Diploma Yırtma Seviyesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceviz-agaci
   Merhabalar tatlılar... Bugün sizlere sorum iş yerinizde olur sosyal hayatınızda olur okudum universitenin ben taaa tüm neyse dediginiz okadar okumanıza rağmen aldığınız eğitimlerin aslında bu ülkede bir değeri olmadığını anladığımız anlar oldumu... Benim oldu şöyle ki bir üniversite bitirdim yani açıktan 2 üniversite daha okuyorum patronların patron eşlerinin ve dahi patron çocuklarının o yazdığı mesajları mail yazma çabaları katlettikleri iş kuralları ve kurumsal jargon yapılan işlere karışmaları ve tam bir cahillik temsili oynamaları bana hep diploma yırtma isteği uyandırdı... Neyse varmı sizde böyle anlar..
    kaaninteyzesi
    Bizim genel müdüre binbir uğraşla mail yazıyorum noktalama işaretlerine kadar dikkat edip. Cevap olarak -Ok bhrcm , grsrz - oluyor.
     vsjvsjvsjv000
     Evet oldu, zar zor öğretmenlik okuyup polis okulundaki mezuniyet torenimdeyken kızım senin burda ne isin var dediğim an. Yırtmak istedim o diplomayı.
      asit
      ben yırtamam cevizcim.. ama çevremde diplomasının üstüne sıçanı bile gördüm :( çok acı
       tsukyomi
       Türkiye'den aldığım diplomayla Türkiye'de iş bulamadım, Bulgaristan'ın partileriyle çalıştığım için de laf edenler oldu. Ben bu diplomayı her seferinde onlara sokmak istiyorum da, ona bile imkan vermiyorlar.
        aslanburcubirisi
        Onlar benim bebeklerim. Emek vermişim hiçbir kuvvet beni o seviyeye getiremez.
         minmina
         kendini bilmez insanların o kadar çabaladığın mesleğinde senden daha iyiymiş gibi davranmaları
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.