dio'ya Başlık Kategorisi Gelebilir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   a.l.p.o.l.l.o.n
   Farkettimde birbirinin başlığından rahatsız olanlar var. Benimde olduğum bir sürü var. İlgi alanıma girmeyen konuyu görmek istemiyorum. Çözüm olarakta kategori sistemi gelebilir. Başlığı yazarsın kategorini seçersin paylaşırsın. Hesabından istersen hangi kategorilerle ilgileniyorsan seçersin ve ana sayfanda hep o kategoride başlıklar çıkar. Seks konuşmak isteyen sade onları görür bilim konuşmak isteyen sade bilim başlığı görür. Onedio 'da test kategorisi nasıl varsa aynı şekilde işte başlıklara gelebilir. Ana sayfada filtrede koyulabilir. Bu konuda geliştirilme gelirse daha iyi olacağını düşünüyorum,teşekkürler.
    kania_
    Çok güzel olur bence böyle çok sıkıcı oluyo hep aynı başlıkları açıp duruyolar tamam arada farklı başlıklar açanda oluyo ama başlık kategorisi gelse daha iyi olur sanki
     lutfen-ama
     O kadar farklı konularda başlık açılmıyor ki bazı kategoriler boş kalır bence öyle. Hem anlamsız diye bir kategori de açmaları gerekir sanırım.
      karolunita
      Eheem eheem buradan dio yetkililerine sesleniyorum; Birilerini banlayıp duracağınıza dm'e foto atma ve başlıklara kategori getirin mk yaa
       _gizem_
       baya mantıklı mesaj yeri de geliştirilmeli
        tsukyomi
        Bunu daha önce on kere yazdım ama maalesef. Tamam iyice reddit/4chan olmayalım diyorlar eyvallah da, böyle de olmuyor ya. Vidio yerine böyle bir değişiklik yapsalar daha iyi olurdu, hatta böyleyken daha çok gelişeceğine eminim.
         berat-albayrak-official
          littlejohn
          Diyelim ki boyle bir sey yapildi. Kategorilere ayirdik ve cinselligi isaretlemedik. Okuyacak baslik bulamayiz 😂
           miller
           mis gibi olur valla
            makeup_alp
            Gelmeli.
             moon_night
             Lan bu niye bu kadar zeki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.